11:38 - 31.05.16

Київська поліція на відміну від херсонської «пасе задніх»

Аби в тому впевнитись, досить подивитись на дві світлини, що характеризують роботу столичних та херсонських поліціянтів.

Біля центрального автовокзалу Києва, шо на Московському майдані ( чуєте, який дисонанс )завжди всі тротуари займають «пірати», тобто нелегальні таксі. Й зроду – віку їх там чомусь ніхто не чіпає, наче того сорому там і нема.

Але ж народ в нас метикує, чому воно таке коїться і кому скільки за це припадає, тож довіра до нової поліції різко йде вниз. Мало того, ті нелегали ще й постійно «пасуться» коло самих автобусів і перехоплюють пасажирів ще на виході, тож легальні таксі мають збитки.

В Херсоні ж два керівники ГО «За Президента України», автор і Роман Цвях, ще задовго до початку роботи нової поліції зуміли вірно вмотивувати начальника ГУНП Артура Мерікова та його заступника Олександра Анохіна почати розгрібати Авгієві стайні.

І з перших же кроків поліція в тандемі з нами дала ладу в найстрашнішій «гарячій точці» міста – район зупинок біля Центрального ринку по вулиці Карла Маркса (нині Потьомкінська). Тож замість постійного страшного кошмару там тепер ще й досі показова ділянка. Тож і 20 000 000 гривень для бюджету зекономити вдалося.

Отак треба працювати, то й народ поліції повірить.

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон Киев Київ Kyiv Kherson

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ