14:26 - 22.08.17

Херсонська економіка потребує якісної робочої сили

Сьогодні виникають питання не в тому,щоробити, акомуробити. З цього випливаєзовсім новий підхід до підготовкикадрівза потребою економіки області. Також гостро відчуваєтьсяпотребавновихлюдях, зокрема, молоді-управлінцях, критеріями роботиякихєпрофесіоналізміпочуття відповідальності.

За словами Євгенія Єрашова, директора Херсонського обласного центру зайнятості, очевидним є той факт, що сучасна економіка базується на використанні нових технологій, а відтак, потребує якісної робочої сили. Тому питання, пов’язані з молодіжною політикою зайнятості, набувають все більшої актуальності.

«У сучасних умовах ринку праці, коли відбувається дуже жорсткий відбір, найважче доводиться саме молодим спеціалістам, які тільки починають своє професійне становлення. Саме за цих причин молодь, яка звертається за допомогою в службу зайнятості, знаходиться в полі постійної нашої уваги», - зазначив Євгеній Єрашов.

Професійне навчання зареєстрованих у службі зайнятості безробітних організовується на замовлення роботодавця, для самозайнятості або для впровадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

Навчання безробітних здійснюється на базі навчальних закладів м. Херсона, області та інших регіонів, центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що мають необхідну матеріальну базу, кваліфіковані кадри викладачів та майстрів виробничого навчання.

Сьогодні в українському суспільстві відбувається процес зміни управлінських поколінь. Вирішувати нагальні проблеми державного розвитку належить передусім молоді. Залучення до системи управління молодих, професійно підготовлених кадрів має стати одним із важливих чинників підвищення ефективності державного механізму.

Довідково:

З початку року за направленням Херсонської обласної служби зайнятості проходило навчання - 4053 осіб, з них проходило навчання молодь до 35 років - 1547 осіб.

Також з початку року підвищило кваліфікацію - 3499 осіб, з них молодь до 35 років – 1183 осіб.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.