10:07 - 26.10.17

Херсонська обласна служба зайнятості допоможе школярам з професійним самовизначенням

«Яку обрати професію? Як правильно зорієнтуватись у професійному світі?» – переймаються молоді люди.

«Ким стане моя дитина? Якою справою вона буде займатися в житті?» – хвилюються батьки.

І такі запитання рано чи пізно чекають на кожного.

Вже в старших класах питання вибору професії стає необхідністю та реальністю. В юнацтві це одне із самих важливих та складних питань. Зробити правильний професійний вибір досить важко, тому що на нього впливає ціла низка різних факторів. І дуже важливо для юнака чи дівчини не заблукати серед сучасного розмаїття професій, не розгубитися в своїх намірах, не помилитись з вибором навчального закладу, не пройти повз своєї майбутньої долі.

Для того, щоб зорієнтувати молодь в сучасному калейдоскопі професій та запобігти помилковому вибору, Херсонською обласною службою зайнятості проводиться цілеспрямована профорієнтаційна робота:

-масові профінформаційні заходи – Дні професій, Ярмарки професій/кар’єри, Дні відкритих дверей, Марафони професій;

-інформаційні та тематичні семінари, тренінги, професіографічні екскурсії та зустрічі;

-індивідуальні профконсультації, в т.ч. із застосуванням профдіагностичних методик, професійно-психологічний підбір на замовлення роботодавців.

центр
Херсонська обласна служба зайнятості допоможе школярам з професійним самовизначенням


Щотижня для учнівської молоді фахівці з профорієнтації служби зайнятості проводять профорієнтаційні уроки, основні акценти яких – орієнтація випускників відповідно до потреб регіонального ринку праці, в першу чергу, на робітничі професії та формування позитивної мотивації до трудової діяльності.

За допомогою групових та індивідуальних профконсультацій молодь ознайомлюється з актуальними професіями та спеціальностями, підприємствами та організаціями міста, системою навчальних закладів, перспективами ринку праці. Під час консультацій учні отримують відповіді на численні запитання, наприклад: «Які особисті якості повинен мати стиліст-візажист?», «Яка професія найбільш користується попитом на ринку праці у Херсоні?», «У чому особливості роботи за кордоном?» та інші. Особливу зацікавленість проявляють учні до тестування, де вони мають можливість визначити свої особисті схильності до певного типу професійної діяльності..

Головне – не пропустити свій етап професійного самовизначення, який для людини є визначальним у житті, тому що вибір професії – це не просто вибір місця роботи, це насамперед вибір стилю життя. Якщо необхідна порада у визначенні свого майбутнього фаху завітайте до служби зайнятості, де неодмінно допоможуть з вибором професії.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *