12:09 - 09.11.17

Андрій Балога приклад керманича міста

Депутатам більше ніж простим городянам відомо про те, як працює механізм місцевого самоврядування, і чи є місце політичних баталій в міській раді. Саме вони повинні відстоювати права і обов'язки своїх громадян, боротися за порядок і чистоту в своєму місті, за фінансування підприємств, котрі як ми знаємо значно покращують розвиток, берегти і цінувати традиції громадян. Зразковий міський голова повинен піклуватися про культурне надбання свого міста, а саме: про музеї, театри, галереї, пам'ятники, які стали результатом кропіткої роботи наших предків і уособлюють в собі всю історію міста і його населення. Чи є такі мери в нашій країні? Відповідь на це питання однозначна і шокуюча для населення, адже люди вже зневірилися в політичних діячах. Та дарма, в нашій країни, ще є люди, яким не байдуже життя людей. Таким депутатом сміливо можна назвати міського голову Мукачева - Андрія Балогу. Саме він завжди відстоює права громадян та перешкоджає розкраданню культурного надбання міста.

Андрій Балога приклад керманича міста


Вчора сталася резонансна подія у культурному житті нашої країни. Голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль розпочав процедуру рейдерського захоплення замку «Паланок». Москаль вніс зміни до розпорядження Представника Президента України від 1992 року про передачу замку «Паланок» у комунальну власність Мукачева. Згідно з документом, із переліку підприємств, організацій і установ, майно яких передано в комунальну власність районних та міських, міст обласного підпорядкування Рад народних депутатів, виключено пункт 6 «Історичний музей» підрозділу м.Мукачево розділу Х «Заклади культури».

Андрій Балога приклад керманича міста


Мер Мукачева Андрій Балога категорично не згодний з таким рішенням і він не допустить того, щоб найголовніше надбання Мукачева безжалісно загарбали тим самим позбавив громадян їхньої історичної перлини. Андрій Балога чітко прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці в «Фейсбук»:
Андрій Балога приклад керманича міста


«Сьогодні голова Закарпатської ОДА розпочав процедуру рейдерського захоплення найголовнішого надбання нашого міста - замку Паланок. Як завжди в таких випадках, все зроблено всупереч законам, праву і здоровому глузду. Як би це абсурдно не звучало, але пан Москаль хоче це зробити шляхом внесення змін до розпорядження Представника Президента України в Закарпатській області від 1992 року, фактично оголосивши себе правонаступником цього давно скасованого інституту влади. Виявляється, Заслужений юрист України не знає, що після 1992 року в Україні з'явилася Конституція, нові закони, які забороняють йому, як монарху, забирати і дарувати замки.

Андрій Балога приклад керманича міста


Хочу нагадати пану Москалю, що замок Паланок знаходиться в місті Мукачеві, а не в Чернівцях, і є власністю громади нашого міста. Ним володіли монархи та імперії, але ніколи - заслані самозванці і шахраї. І на останок хочу нагадати всім завойовникам-невдахам з комплексом Наполеона, що Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо.»

Для довідки:

Замок «Паланок» - це велична фортеця, що височіє над містом - головна атракція стародавнього Мукачево. Затишний закарпатський гозрод розташований на берегах річки Латориці. Він був побудований на рівній, майже плоскій місцевості, без схилів і пагорбів. Якщо дивитися на місто зверху, здається, що він лежить перед глядачем, як на долоні. Тим величніше піднімається над Мукачево замок - його фундаментом стала гора вулканічного походження. Мукачево будувалося навколо неприступної фортеці, адже в ті давні часи, коли замок і місто тільки зароджувалися, жителям доводилося захищати будинку від численних ворогів. З горою, на якій стоїть середньовічна фортеця, пов'язана і назва самого міста. Існує легенда, нібито цю гору насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук - звідси і Мукачево.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
22:40
Братья и сёстры «СТЕП» из Херсона подняли в украинском шоу – бизнесе огромную волну
18:37
В Киеве и Херсоне нормы законы «О жестоком обращении с животными» практически не исполняются
08:27
Во время потопа рядовые киевляне взяли на себя роль спасателей (+ видео)
19:54
Пастух может быть причастен к херсонскому нападению на Гандзюк
23:00
Городская община Вишневого под командой Ильи Кивы остановила бригаду из 100 боевиков, защищавшую застройщиков
18:02
В Херсоне школьников предлагают учить так, как Супрун – лечить больных (+ видео)
15:23
В Херсоне проезд в маршрутках станет вдвое дороже киевских
11:53
События вокруг Кати Гандзюк спровоцировали новое преступление, теперь уже во Львове
08:44
«Укрзалізниця» через Херсон чітко показала своє ставлення до Москви
20:57
На презентации обновлённой херсонской группы «СТЕП» «Смаженого кабанчика» «на бис» исполняли 7 раз (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ