11:56 - 16.11.17

Віктор Балога розповів про те, що відбувається у Сєвєродонецьку

Сєвєродонецьк — місто обласного значення в Луганській області, де з 2014 року розміщено Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію. Розташований між річками Сіверським Дінцем і Боровою, за 98 км від Луганська. Одне з найважливіших промислових міст Донбасу. Центр хімічної промисловості України, один із центрів будівельної, приладобудівної промисловості.

Віктор Балога розповів про те, що відбувається у Сєвєродонецьку


Нагадаємо, що місто було захоплено проросійськими терористами з початку 2014 року. Було визволено українськими військами 22 липня 2014 року, при цьому відбувалася запекла перестрілка із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів і важкої бронетехніки, підрозділи Національної гвардії України, Збройних сил України та добровольчих батальйонів атакували збройні формування «ЛНР» з 3 боків. Про те, що відбувається у місті зараз повідомляє Віктор Балога на своїй сторінці в «Фейсбук»:

Віктор Балога розповів про те, що відбувається у Сєвєродонецьку

«Декілька тижнів тому в місті вбили депутата від БПП Сергія Самарського. Але антиукраїнські сили не заспокоїлися. Сьогодні голова «Єдиного Центру» на Луганщині, Андрій Блінов отримав похоронний вінок під двері своєї квартири. Ми розцінюємо це як пряму погрозу життю Андрія та членам його родини. Хочу зазначити, що Андрій Блінов приїхав у Сєвєродонецьк з окупованого Луганська, який був змушений покинути через свою проукраїнську позицію. Не зважаючи на засилля колишніх регіонів у владі на Луганщині, він зумів зберегти «Єдиний Центр», як одну з не багатьох проукраїнських політичних сил, яка існує не лише на папері, а має своїх представників у Сєвєродонецькій міській раді і веде в місті активну діяльність.

Окрім того, Андрій Блінов у Сєвєродонецьку видає газету «Сєвєродонецька правда», яка викриває корупційні дії колишніх регіоналів та законсервованих сепаратистів. Тому я впевнений, що є всі підстави вважати цей похоронний вінок не просто актом залякування, а цілком реальною погрозою. Тим більше, з часу вбивства депутата Самарського не пройшло і двох тижнів.

Віктор Балога розповів про те, що відбувається у Сєвєродонецьку


Так виглядає, що проросійські сили, які тимчасово вдягли вишиванки, знову піднімають голову. Враховуючи, що це прифронтова зона, де гуляє багато зброї і людей, які готові вбивати, вважаю, що правоохоронні органи мають всерйоз поставитися до цих погроз. Прошу Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова особисто відреагувати на цей випадок і розглянути питання про надання охорони Андрію Блінову і членам його родини. Як народний депутат, направлю відповідні звернення в МВС та Генеральну прокуратуру. Але дуже розраховую, що вони відреагують на ці погрози раніше, ніж отримають листи.»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.