10:11 - 24.01.18

Фонд Устина Мальцева проведе щорічний турнір з боротьби

Як завжди, фонд Устина Мальцева відкриває початок року спортивними заходами. Це стало давньою доброю традицією, якої дотримуються кілька років поспіль в нашому місті. Вільна боротьба - є флагманським видом спорту Українських спортсменів на всесвітній арені.

Фонд Устина Мальцева проведе щорічний турнір з боротьби


Вільна боротьба вчить не опускати руки у важкі моменти, виховує дисципліну і допомагає знайти друзів. Щорічний турнір Устина Мальцева включений в Український календарний план спортивних заходів, як один з найважливіших етапів для комплектації членів збірної команди країни і перевіркою перед серйозними змаганнями світового рівня. В нашій області цей вид єдиноборств прижився дуже вдало і всіляко цьому сприяє Устин Мальцев.

В цьому році, 3-го лютого в стінах Херсонського училища фізичної культури, по вулиці Чекістів 2-А, пройде черговий турнір. Дана спортивна подія, зарекомендувала себе в спортивному житті Херсонщини і встигла стати традиційною. Ось уже не перший рік юні спортсмени з'їжджаються з усієї України та ближнього зарубіжжя з величезним бажанням випробувати свої сили і завоювати нові титули. Напружені поєдинки за нагороди будуть вести борці молодшої вікової групи від 15 до 17 років, хлопчики і дівчатка в 20 вагових категоріях.

Нагадаємо, що даний турнір був відроджений і внесений в календарний план Всеукраїнського турніру міжнародного класу фондом «Устина Мальцева» в 2012 році. Турнір проводитиметься на початку кожного спортивного року, як старт для майбутніх змагань всесвітнього рівня. У турнірі беруть участь хлопці та дівчата наймолодшою ​​вікової категорії. Саме тому, турнір носить назву «Наші Надії». Щорічно, на даний заходи приїжджають спортсмени з усієї України та ближнього зарубіжжя. Змагання проходять за підтримки та піклування фонду «Устина Мальцева».

Запрошуємо всіх Херсонців і гостей нашої області відвідати даний турнір!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
13:55
Елена Урсуленко права – Марус и Стремоусов выполняют заказ
12:49
Рукав пальто мэра Херсона – снова в опасности (+ видео)
07:17
Юрий Луценко потребовал наказать чиновников, укравших бюджетные средства, выделенные на строительство херсонского мостоперехода (+ видео)
07:06
Члены межфракционного объединения депутатов по вопросам гендерного равенства потребовали от Москаля извинений
08:49
В мэрии Херсона – новая сенсация
09:09
Руководство херсонской мэрии публично опустило рейтинг правоохранителей
09:05
В Херсоне официально стартовали выборы мэра
19:47
Люди в Херсоне умирают от болезней, а должны – только от старости
19:25
Солист и создатель легендарной группы за 15 минут раскрыл угон машины (+ видео)
09:27
В Киеве готовится экранизация новой версии мюзикла «Тот самый Хлестаков» (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ