10:08 - 08.02.18

Чому нардеп Віктор Балога не голосував за звернення ВР до парламенту Польщі?

Як повідомляють засоби масової інформації в понеділок, 5 лютого народні депутати націоналісти, які представляють в Верховній Раді України партії Національний Корпус та Свобода, повині були внести до апарату парламенту проект звернення від імені українських парламентарів до наших польських партнерів з проханням дослухатися до голосу розуму та не розпалювати штучну міжнаціональну ворожнечу. Ініціатори заяви вимагають невідкладно внести цей проект до розгляду в сесійну залу та проголосувати за нього.

Чому нардеп Віктор Балога не голосував за звернення ВР до парламенту Польщі?


Свою думку з цього приводу висловив політичний і державний діяч України Віктор Балога на своїй сторінці в "Фейсбук":

Чому нардеп Віктор Балога не голосував за звернення ВР до парламенту Польщі?


«Не голосував за звернення Верховної Ради до парламенту Польщі. Поясню свою позицію сьогодні о 18:10 на NewsOne. Дивіться онлайн:»
Чому нардеп Віктор Балога не голосував за звернення ВР до парламенту Польщі?


Текст проекту звернення:

Сейм та Сенат Республіки Польща ухвалили законопроект про внесення змін до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів, норми якого спрямовані проти України та українців.

Верховна Рада України засуджує цей ворожий Україні, шкідливий для добросусідських відносин та вигідний Москві політичний акт.

Кинуті українцям звинувачення, які є абсурдними й нікчемними з точки зору історії та міжнародного права збурили українське суспільство і посилили напругу в міждержавних стосунках.

Заборона «бандерівської ідеології» ‒ це заперечення права українців на власну державність і національну гідність.
Положення законопроекту про внесення змін до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів повторюють кремлівські пропагандистські кліше щодо вигаданих злочинів українських націоналістів. А за їх спростування передбачають позбавлення волі до трьох років.

Впровадження законопроекту про внесення змін до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів буде прямим втручанням у внутрішні справи України й по суті висуненням територіальних претензій, в частині визначення території Галичини як «Східної Малопольщі». Впровадження цього законопроекту становить загрозу для українців незалежно від громадянства.

Такі рішення польського Сейму та Сенату ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України побудувати добросусідські відносини з Польщею. Союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польського політикуму.
Для всіх очевидно, що виграє від цього спільний ворог ‒ Московія!

В той час, як Україна спливає кров'ю, безвідповідальні польські політики підступно б'ють у спину. Небесна Сотня, і тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу та жертвують своїми життями в цій боротьбі, ішли і йдуть у бій під бандерівськими гаслами «Слава Україні! ‒ Героям слава!» Саме ці бандерівці стоять також в обороні Польщі, Європи та всього світу від московської орди.
Українці поважають право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв і очікують на таку ж саму повагу. Тому не треба ставити українську націю перед вибором, хто її Герої!

Звертаємося до нинішньої польської влади: пам'ятайте слова Пілсудського про те, що не може бути вільної Польщі без незалежної України. Уявна перемога над українцями в минулому стане серйозною поразкою для Польщі в майбутньому. Бо кожен удар у спину Україні завжди закінчувався трагічно для самих поляків.

Польська інтелігенція виступила з засудженням законопроекту про внесення змін до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів, вважаючи його впровадження загрозою для освіти, науки, свободи слова, а також стану міждержавних стосунків.

Закликаємо Президента Республіки Польща Анджея Дуду, Сейм та Сенат Республіки Польща зайняти державницьку позицію та не допустити введення в дію законопроекту про внесення змін до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
13:55
Елена Урсуленко права – Марус и Стремоусов выполняют заказ
12:49
Рукав пальто мэра Херсона – снова в опасности (+ видео)
07:17
Юрий Луценко потребовал наказать чиновников, укравших бюджетные средства, выделенные на строительство херсонского мостоперехода (+ видео)
07:06
Члены межфракционного объединения депутатов по вопросам гендерного равенства потребовали от Москаля извинений
08:49
В мэрии Херсона – новая сенсация
09:09
Руководство херсонской мэрии публично опустило рейтинг правоохранителей
09:05
В Херсоне официально стартовали выборы мэра
19:47
Люди в Херсоне умирают от болезней, а должны – только от старости
19:25
Солист и создатель легендарной группы за 15 минут раскрыл угон машины (+ видео)
09:27
В Киеве готовится экранизация новой версии мюзикла «Тот самый Хлестаков» (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ