14:46 - 14.03.18

Олександр Дронов: УКРОП змінює життя громадян на краще

Нещодавно головою Херсонської міської організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» обрали підприємця, волонтера Олександра Дронова. За його словами, команда УКРОПу – це люди, які не тільки декларують зміни в державі, але власними діями змінюють життя громадян на краще.

«Тепер у мене ще одне громадське навантаження – партійна діяльність. Тому намагаюся глибше вдаватися в проблеми нашого міста, – наголошує укропівець Олександр Дронов. – Зараз чинна влада Херсона продовжує набивати собі кишені грошима, відмиваючи їх за допомогою комунальних підприємств. Я розумію, що від мене залежить добробут тих, хто покладає надії на нашу партію, і працюватиму заради покращення рівня життя наших громадян».

Укропівець вже не перший рік опікується дітьми, які позбавлені батьківської опіки і перебувають у місцевих дитячих будинках та інтернатах.

«На мою думку, цим дітям потрібна наша допомога. Буває морально важко з ними зустрічатися і бачити їхні повні сподівань очі. І хоч в інтернатах вихованці здебільшого з неповних родин і мають батьків, на жаль, вони не отримують достатньо уваги й турботи. Тому і вважаю за необхідне хоч якось підтримувати цю малечу і по змозі передаю для них необхідні речі», – каже Олександр Дронов.

Довідка УКРОПу. Олександр Дронов – директор ТОВ «Херсонська кондитерська фабрика», де працюють 300 людей. Фабрика виробляє 300 найменувань продукції, яку експортує до 12 країн світу. Зокрема, цукерки цієї кондитерської фабрики можна придбати у Нью-Йорку та на острові Маврикій, а також у Греції, Ірландії, Ізраїлі, Ірані, Монголії, Фінляндії.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:54
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
21:55
Станом на 17:00 поліція Херсонщини зафіксувала 33 повідомлення про порушення виборчого законодавства
23:17
Депутат херсонского областного совета и меценат, получив ответ от руководства ОГА, был просто шокирован
12:36
Вікторія Войціцька: монополії не мають права заважати людям будувати сучасне майбутнє своїх родин і своєї країни
11:38
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
10:52
В Камышанах произошло ДТП (фото, видео)
10:06
Відбувся сольний концерт Дарини Бянової
14:32
На Херсонщині ювенальні поліцейські проводять лекції для школярів щодо протидії булінгу та безпеки спілкування в Інтернеті
12:50
Студенти проходять практику в музеї
11:43
Штрафи для деяких херсонців будуть значними
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ