16:11 - 14.03.18

Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

Майже кожен другий житель Херсонщини, мріє переїхати жити за кордон. У охочих емігрувати різні цілі і плани, але всі вони об'єднані бажанням жити краще. Безперечно, краще життя приємніше і правильніше будувати на батьківщині, але це далеко не всім під силу. І приказка «Де народився там і знадобився» - не працює зовсім.
Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

Канадська економіка розвивається за рахунок вдалого географічного розташування країни, багатих запасів природних ресурсів, великій території, і багатьох інших факторів. Це сприяло тому, що рівень життя в країні став одним з найвищих в світі. Жителі Херсонщини можуть реально розраховувати на роботу в Канаді, тим більше, що в країні діє ряд імміграційних програм.
Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

Варто відзначити той факт, що херсонські бізнесмени вже давно активно ведуть співпрацю з Канадою. Про це говорять успішні поїздки голови правління Бізнес-асоціації "Ми-Херсонці" Віталія Білоброва та директора інноваційного PR-агентства «ОфОнОф» Дмитра Козонака.
Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

А також діяльність генерального директора компанії «5 element», – Білого Володимира Миколайовича, а саме : співпраця з ХДАУ та робота над площадкою – AgroportEx.
Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

Площадка для тих, хто має сертифікацію органічного виробництва, щоб мати змогу напряму співпрацювати з іноземними підприємствами. Ця програма вже презентована , як в Україні так і у Нюрнберзі на Biofach була представлена паном Дмитром Титаренко та Марію Махновець (член правління Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ»).
Сільські райони Канади чекають на херсонських емігрантів

Зараз Канада в серйоз зацікавлена в емігрантах з Херсонської області. У країні влада провінції у співпраці з місцевою владою графства Grey запустили проект по залученню іммігрантів з в сільські райони. Проект називається New to Grey і проводиться за допомогою агентств, які допомагають іммігрантам влаштуватися в Канаді. Передбачається, що програма допоможе сільським районам, які страждають через відтік жителів у великі міста і переживають економічний занепад. З іншого боку, проект, можливо, допоможе знайти своє місце багатьом переселенцям.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
ujcnm

16:32 - 14.03.18

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Вы дебилы или это серьезно? Т.е. вы рекламируете тему сваливания народа из страны, из которой и так все разбегаются? Вы красавы! Типа, валите хохлы из страны, и вот куда вам нужно сваливать! АФИГЕТЬ! Слава Украине!
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:54
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
21:55
Станом на 17:00 поліція Херсонщини зафіксувала 33 повідомлення про порушення виборчого законодавства
23:17
Депутат херсонского областного совета и меценат, получив ответ от руководства ОГА, был просто шокирован
12:36
Вікторія Войціцька: монополії не мають права заважати людям будувати сучасне майбутнє своїх родин і своєї країни
11:38
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
10:52
В Камышанах произошло ДТП (фото, видео)
10:06
Відбувся сольний концерт Дарини Бянової
14:32
На Херсонщині ювенальні поліцейські проводять лекції для школярів щодо протидії булінгу та безпеки спілкування в Інтернеті
12:50
Студенти проходять практику в музеї
11:43
Штрафи для деяких херсонців будуть значними
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ