14:00 - 03.04.18

Устин Мальцев закликає мешканців долучитися до озеленення Херсонщини

31 березня поточного року начальник Державної екологічної інспекції у Херсонській області Устин Мальцев прийняв участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогоріч в рамках соціальної ініціативи було висаджено 4 тисячі саджанців сосни кримської на території у 2,4 га Херсонського лісомисливського господарства в районі смт. Антонівка Херсонської області.

В акції також взяли участь голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, депутати обласної та міської ради, голова та працівники Антонівської селищної ради, учні загальноосвітніх шкіл, небайдужі громадяни та лісники – всього близько 500 людей.

На думку Устина Мальцева: «Бережливе ставлення до природних ресурсів починається із нашої з вами небайдужості. Коли до посадки лісу залучаються цілі родини – це виховує культуру піклування про довкілля Батьківщини. Сьогодні ми робимо добру справу і подаємо приклад реальних справ, а не пустих балачок. Долучитися до озеленення, благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст району можуть усі жителі Херсонщини.»

Джерело: прес-служба Державної екологічної інспекції у Херсонській області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.