11:50 - 05.04.18

Новий профорієнтаційний проект для учнівської молоді стартував у Херсоні

Херсонська обласна служба зайнятості протягом останнього десятиріччя втілила низку профорієнтаційних проектів, орієнтованих на профілактику безробіття серед молоді, привернення її уваги до перспективних напрямків економічного розвитку області, в т.ч. до туризму. Особливо інноваційними підходами виділялися обласний проект із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» та «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра».

«Протягом 2018 - 2019 років Херсонський обласний центр зайнятості разом з обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки запускає наступний профорієнтаційний проект для учнівської молоді з робочою назвою «ПрофіКемп», - зазначив керівник обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - Проект також орієнтований на привернення уваги молоді до туризму, як одного з важливих чинників економічного та соціального розвитку регіону. Незвичайність роботи в тому, що ми виходимо за межі однієї області і втілюємо міжобласний проект із залученням партнерських організацій у інших регіонах України».

Основні завдання «ПрофіКемпу»:

- поглиблене вивчення школярами рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток;

- сприяння вихованню в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо свого краю;

- популяризація серед учнівський молоді актуальних на ринку праці України професій туристично-рекреаційного спрямування;

- сприяння ефективній зайнятості молоді, успішній побудові майбутньої професійної кар’єри;

- сприяння підвищенню туристичної привабливості областей, в яких діє проект, через формування і поширення рекламно-інформаційних матеріалів у форматі мультимедіа про їхні культурно-історичні та природні особливості.

Активна фаза реалізації завдань триватиме навесні 2018 року. А фінал запланований на червень 2019 року. У впровадженні інновації ініціатори проекту отримали підтримку керівництва Державної служби зайнятості (Центрального апарату). У перспективі, якщо досвід реалізації «ПрофіКемпу» буде вдалим, його можна буде запропонувати для втілення на загальнодержавному рівні.

*Усі реалізовані Проекти розроблялись і втілювались у Херснській області у тісній співпраці з обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки. Також важливою стала партнерська взаємодія організаторів проектів з підрозділами обласної державної адміністрації: Управлінням освіти і науки, Управлінням культури, Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів та Департаментом з питань внутрішньої та інформаційної політики, а також з Херсонським обласним відділенням Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.