15:54 - 14.05.18

Кравченко-Скалозуб О.В. спровокувати конфлікт не вдалося

Пам’ятаєте телефонограму Кравченко-Скалозуб Олени Валентинівни, в якій депутатам треба було доповісти з питання реалізації проекту «На крилах успіху» в Олешківській гімназії батьківському комітету? Не Зарівному О.Г. як начальнику управління освіти, культури молоді та спорту, а депутатам.

Кравченко-Скалозуб О.В. спровокувати конфлікт не вдалося


Так от, спровокувати конфлікт у голови РДА не вдалося. Чому?

Районна державна адміністрація внесла цю пропозицію в порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 року №6 про «Порядок та умови надання освітньої субвенції з державного та місцевого бюджетів».

Цей проект бюджетного рішення був наданий депутатам безпосередньо на засіданні бюджетної комісії і не розглядався на постійній комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із ЗМІ.

Директор Олешківської гімназії Лаухіна О.В., не подавала заявку на придбання меблів на суму 83700 гривень, навіть не була поставлена до відома, що голова РДА це зробила замість неї.

Цариця. Вона краще знає, що потрібно для школи: чи меблі в 2 клас придбати за залишки державної субвенції – з порушенням закону - і тоді це буде розцінюватись як не цільове використання коштів, чи модернізувати обладнання шкільної їдальні – для всіх учнів гімназії. Хто з ким радився? Навіщо! Знаю сама!

Ось так і керуємо, всіх і вся знаємо де, коли і кому треба, але все це з порушенням Закону, від імені депутатів, в яких навіть поради не запитала, а вже поставила перед фактом, що вони так уже вирішили.

Хочемо наголосити, що зустріч відбулася і депутати були готові доповісти і учителям і батькам, керівництву гімназії обґрунтовано, чітко без обвинувачень і провокацій.

Конфлікт не вдався. І його не буде, тому що депутатський корпус працює чітко, злагоджено, дотримуючись Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.