16:16 - 15.05.18

На Херсонщині відбудеться унікальна подія в сфері твариництва

22 травня 2018 року на Херсонщині на базі ТОВ "Торговий дім "Долинське"" відбудеться святкування фермерського свята. Національний день ферми - унікальна подія в сфері твариництва України, яка присвячена детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу.

На Херсонщині відбудеться унікальна подія в сфері твариництва


Захід відвідають понад 350 гостей серед яких власники, керівники, ветеренари та агрономи провідних молочнотоварних ферм України. Також пристуніми будуть: визнані експерти галузі та незалежні консультанти, представники громадських об'єднань і комерційних компаній, влада та засоби масової інформації.


Варто зауважити, що ТОВ «Торговий дім “Долинське”» є членом Асоціації виробників молока України з 1 березня 2010 року. Дане господарство є яскравим прикладом динамічного розвитку, яке постійно йде в ногу з часом та впроваджує новітні технології. Прикладом того є встановлення сонячних панелей на дахах та систематичне оновлення техніки.

5 причин, чому варто відвідати ТОВ «Торговий дім “Долинське”» є одним із лідерів молочної галузі в Україні;
Співпраця із компанією «Данон», що допомагає господарству переорієнтуватися на європейські стандарти якості молока Має 1365 голів дійного стада, середній добовий надій на дійну корову становить 31,5 кг Будівництво нової сучасної доїльної зали;

Постійно підвищують продуктивність стада, оновлюючи генетику
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.