12:39 - 16.05.17

Херсонський поет подорожує Таврійським степом

Я степом дихаю, співаю,
Чаруюсь квітом навесні...


Принаймні таким лейтмотивом була пройнята зустріч поета Валерія Кулика з учнями Новоолександрівської школи Каланчацького району, яка відбулася 12 травня.

Херсонський поет подорожує Таврійським степом


Познайомитися з творчістю талановитого земляка виявили бажання всі без винятку школярі, тому актова зала вщерть заповнена.
А відкрився урок циклу "Література рідного краю" відомою вже піснею "Україна єдина",яку Валерій Кулик створив з композитором Валерієм Другальовим.Цей вокальний твір,як відомо,став популярним серед учнівської молоді,адже поет презентував його раніше в Івано-Франківську та Львові.

Директор школи Н.М. Меркотан розповіла вихованцям про те, наскільки нині важливо почути живе слово письменника,з перших вуст довідатися про особливості його творчих шукань.

До цього заходу доклали зусиль і завідувач шкільною бібліотекою Оксана Фурсенко та працівник сільської книгозбірні Тетяна Климачова.Вони підготували змістовну виставку,яка розповідає про творчий шлях члена Національних спілок письменників і журналістів,музичної спілки України,лауреата літературних премій імені Миколи Куліша та Ярослава Дорошенка,дипломанта всеукраїнських і міжнародних телевізійних фестивалів,заслуженого діяча мистецтв України Валерія Кулика.

Діти жваво знайомилися з секретами літературної творчості,задаючи гостеві запитання.і він охоче на них відповідав.
На завершення зустрічі поет Валерій Кулик підписав на згадку школярам свої книги.

Альона Некроткова.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *