12:31 - 16.05.17

В Херсоні - і пісня,і танець,і слово в театрі святково цвіли...

Щороку колектив обласного училища культури подивовує херсонців та гостей міста змістовним і по-мистецьки наповненим концертом-звітом.Не стало винятком і сьогорічне травневе дійство.

В Херсоні - і пісня,і танець,і слово в театрі святково цвіли...


У вщерть заповненій глядацькій залі обласного академічного музично- драматичного театру імені Миколи Куліша вирувала душевна атмосфера,адже юні виконавці прагнули донести до своїх шанувальників оригінальні художні номери,які органічно відтворювали сучасне обличча культурологічного закладу.
І особливо порадувала режисура концерту,де вдало перепліталися хореографія і народний спів,дотепний гумор і пантоміма,танці та художнє читання...Розпочав і завершив творчий звіт свого колективу директор училища,заслужений працівник культури України Михайло Варгун.

Слово особливої шани керівництво закладу прагнули висловити ветеранам культосвітньої ниви...Окремі з літніх працівників навіть просльозились...Але ж персонального кожного(хоч їх у залі було зовсім небагато),на жаль,не назвали...Скажімо,такі фахівці з колосальним досвідом і досягненнями, як Віктор Соломко,без сумніву,давно заслуговують на особливу глибоку вдячність та похвалу...

Фінал дійства з його багатолюддям і розмаїтою програмою в котре засвідчив,що училище культури в Херсоні має свої незглибимі традиції,безційні наробки,котри обіцяють щасливе продолження...Адже слово Щастя звучало у залі як всеперемагаючий рефрен...

Олена Некроткова

Метки к статье: Некроткова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *