13:00 - 11.08.17

Херсонські маршрутки доводять пасажирів до сказу

Маршрутки не є українським чи пострадянським винаходом. Це просто вид автобусів - "малі автобуси" або ж "мікроавтобуси", розраховані на перевезення меншої кількості людей, ніж їхні великі брати.

В європейських країнах мікроавтобуси також використовуються, але тільки на незавантажених маршрутах або як соціальний транспорт для маломобільних людей. Натомість в Україні мікроавтобуси - найпоширеніший транспорт в усіх містах.

На противагу Європі, вони курсують на найнавантаженіших напрямках, а на непопулярних їздять комунальні великі автобуси, трамваї чи тролейбуси. Така практика протирічить здоровому глузду, це нелогічно і неефективно, оскільки місткість і провізна здатність маршруток є меншою. За таких умов трамваї та тролейбуси занепадають, адже позбавлені великого потоку платоспроможних пасажирів.

У Херсоні проблема з маршрутками загострюється з кожним днем. Про це у соцмережах повідомляє херсонка Вікторія Хорошун-Колотаєва:

"Села на автовокзале в 9 маршрутку в 16часов. Он долго стоял на остановке потом поехал. Приехав на жд.вокзал встал и стоит. Когда нам (пасажирам) надоело ждать и мы сделали ему замечание, что стоим уже 6 минут, на что водила хамски отвечает:" у меня ещё есть 4 минуты и я могу стоять". Где это видано по 10 минут стоять на одной остановке? На жд. вокзал мы заехали в 16.10, а отъехали в 16.16 после замечаний и огрызаний водилы. Это перевозчик корнет -стиль и номер маршрутки ВТ 2749 АА эталон", - пишет Виктория.
Херсонські маршрутки доводять пасажирів до сказу
Херсонські маршрутки доводять пасажирів до сказу
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *