10:42 - 14.11.17

Херсонська обласна служба зайнятості для сучасної молоді

Сучасний ринок праці все більше вимагає творчих працівників, які підготовлені до самостійної, раціоналізаторської і винахідницької діяльності в різних галузях народного господарства та приватного сектора. В умовах конкуренції перемогу отримує висококваліфікований працівник, який використовує у своїй діяльності новинки науки і техніки. Це проблема соціальна, економічна і водночас психологічна. Від правильного її розв’язання залежить забезпечення всіх ділянок суспільного виробництва робочою силою, раціональне відтворення й використання трудових ресурсів, піднесення продуктивності праці, здійснення на практиці принципу «від кожного за здібностями». Йдеться про те, щоб кожна людина була задоволена обраною професією, любила її, творчо ставилася до неї, відчувала радість праці, розвивала свої сили, щоб праця на благо суспільства стала джерелом її особистого щастя. Таким фахівцем може стати лише людина, котра при обиранні майбутньої професії орієнтувалась на формулу: «треба – можу – хочу». Але знайти себе, свою професію і своє місце у житті – складне завдання, адже у сучасному світі налічується більше 40000 професій.

Саме задля вдалого вибору професії, Херсонська обласна служба зайнятості приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі з потенційними клієнтами, тими, хто стоїть перед вибором професійної діяльності, тобто із випускниками шкіл, молоддю. Цілком зрозуміло, що робота фахівців обласної служби зайнятості акцентована на наданні комплексних профорієнтаційних послуг безробітній молоді та випускникам шкіл, а саме: довідково-інформаційних та профдіагностичних консультацій, психологічної підтримки та допомоги у формуванні власного професійного плану. У структурі Херсонської обласної служби зайнятості працює 20 соціально-психологічних тренінгових центрів. Діяльність центрів здійснюється під організаційно-методичним керівництвом відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості.

В центрах надається практична допомога, перш за все молоді, в професійному самовизначенні та особистісному розвитку. Спеціалісти-психологи сприяють формуванню адекватної самооцінки та соціально-психологічної адаптації до реальних умов життя, подоланню кризових ситуацій та досягненню впевненості. Індивідуальний підхід забезпечує й допомагає особистості пізнати та розвинути власну індивідуальність, змінити за необхідності моделі власної поведінки, сформувати нові цінності. Протягом січня – вересня 2017 року у соціально-психологічних тренінгових центрах було проведено біля 1600 профорієнтаційних заходів, з них 180 заходів для майже 7000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Спеціалісти Херсонської служби зайнятості працюють для того, щоб молоді люди області мали перспективу стати успішними фахівцями своєї улюбленої справи!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:48
Херсонская общественность заявляет: «война» вокруг 31 участка для депутатов горсовета больше напоминает «шумовую завесу» (+ видео)
08:31
Херсон стал самым печальным лидером Украины
07:33
Новым председателем ХОГА может стать Илья Кива
07:12
В херсонской Антоновке центральный стадион и пляж пошли под элитную коттеджную застройку (+ видео)
20:31
Напередодні візиту Президента Порошенко до Херсона від облпрокуратури, ОДА, мерії, обленерго було прибрано здичавілих собак
08:03
Андрей Гордеев сделал жёсткое заявление по херсонскому мостопереходу
17:30
На торжествах в Херсоне Президент Порошенко стоял рядом с медиками
09:05
В Херсоне Президент лично пообщался с начальником рыбоохранного патруля
16:59
В Херсоне очередная маршрутка въехала в очередной забор в районе пешеходного перехода
15:49
Группа японских туристов была поражена тем, что увидела в киевском парке
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ