07:09 - 07.02.18

Херсонська поліція, «загубивши» вилучену наркосировину, потрапила до Степанівки

Реформи украинської й херсонської полиції проводять по принципу: «туда – сюда – обратно, тебе и мне приятно…». Тобто просто раз за разом перемішують одних і тих же павуків у тій же самій банці, а ми потім дивуємось – чого ж це після кожної такої «рыхвормы» поліція знову проти народу? Читать здесь...

Херсонська поліція, «загубивши» вилучену наркосировину, потрапила до Степанівки


Вибачте, але як ще таку дурню коментувати?Ось що сказав на черговій прес - конференції щодо бездіяльності силових структур Херсонської області голова Степанівської сільради Микола Кузьома:

«…Знайшли ми велику посадку коноплі. Поки викликали поліцію та оформили, поки викопали ті кущі... Часу багато одним словом, і наступного дня я дізнався, що ті коноплі до прокуратури так і не доїхала... Начебто зараз не можна провести експертизу, і в поліції теж нема більше як 150 величезних кущів коноплі... То вони загубились по дорозі чи як? Нас мають за дурнів»

А за кого, вибачте, мати таке керівництво, що по факту, згідно Конституції України, Закону про місцеве самоврядування й Статуту територіальної громади є вища влада в країні, але тільки тихо скиглять по кутках: врятуйте хто – небудь, нас зобижають… І то люди, що мають необмежену владу й найвищі права, які Президенту, Прем’єру, правоохоронцям та силовикам навіть не снилися.

А представник обласної прокуратури на всі ці заяви справедливо відповів – «Ми робимо тільки те що дозволяє закон. У кожного громадянина є всі інструменти для захисту своїх прав, і вони всім доступні.» Тобто прокурор не публічно «пошив у дурні» керівника органу міського самоврядування, найвищої влади в країні, а вірно й правдиво розтлумачив їм їх права.

Але мене особисто дивує не поліція та прокуратура – вони роблять лише те, що й мають робити. Бо там нині ті ж самі «прохвесіонали», що їх туди наприймали під час «реформування». Ми все те на власні очі бачили ще під час «переатестації» поліції. Якщо приймали навіть таких, що не знали таблиці множенні, то про що взагалі казати – їх і набирали явно не працювати….Читати тут...

Мене ж вражає незрозуміла з точки зору здорового глузду ще й позиція так званої «громадськості». Замість того, аби хоч раз зробити щось дієве та реальне, вони раз за разом «клеять із себе дурнів», виходячи у кількості трьох – чотирьох осіб на якісь клоунські флешмоби. Де то клізму метрову принесуть і танцюють з нею, то у худбола проти свавілля поліції грати збираються, то собачої будки припруть.

Самі розумієте, що в поліціянтів кожного разу від того просто жижки трусяться. Вони ховаються по підвалах та зі страху цокотять зубами, примовляючи: «Отут нам тепер жаба цицьки й дасть». А керівники прокуратури, ГУНП та СБУ, яких теж звинуватив у бездіяльності сільський голова, вирішують – чи їм колективно застрелитися, а чи ліпше напитися…

До мешканців же як Степанівки, так і інших місцевих громад в мене є конкретна пропозиція. Якщо бачите, що селищний, сільський чи міський голова разом з правоохоронцями, силовиками та громадськістю «клеять дурнів», збирайтеся на сходку, віче, чи щось подібне і переобирайте тих пройдисвітів. Законів в Україні для цього цілком достатньо.

Але перш за все женіть від себе поганою мітлою таку громадськість, а точніше професійних провокаторів на зарплаті від влади й силовиків. Що замість конкретної допомоги в суто конкретних справах виставляють і себе, і вас клоунами, придумуючи дитячі забавки. Якщо ж ви іще до того не дозріли, то подивіться кожен в дзеркало і спитайте себе – так хто ж ми після цього?

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: ХерсонМарус реформы полиция наркотики ГУНП война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
07:17
Юрий Луценко потребовал наказать чиновников, укравших бюджетные средства, выделенные на строительство херсонского мостоперехода (+ видео)
07:06
Члены межфракционного объединения депутатов по вопросам гендерного равенства потребовали от Москаля извинений
08:49
В мэрии Херсона – новая сенсация
09:09
Руководство херсонской мэрии публично опустило рейтинг правоохранителей
09:05
В Херсоне официально стартовали выборы мэра
19:47
Люди в Херсоне умирают от болезней, а должны – только от старости
19:25
Солист и создатель легендарной группы за 15 минут раскрыл угон машины (+ видео)
09:27
В Киеве готовится экранизация новой версии мюзикла «Тот самый Хлестаков» (+ видео)
20:51
В Киеве и Херсоне ДТП с участием общественного транспорта вышли на качественно новый уровень
09:09
Солист культовой украинской группы задержал в одиночку дюжину бандитов и наркоманов (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ