07:56 - 06.03.18

Герой – журналіст, що його було поранено на майдані, повстав проти ненажерливих херсонських чиновників і поліції (+ відео)

Олександр Тарасов, що за минулого майдану його було поранено під час війни з «Беркутом», знову піднімає в Херсоні майдан. Тільки вже цього разу проти чиновників – грабіжників і злодіів з керівництва ГУНП, «оборотнів в погонах»…

Герой – журналіст, що його було поранено на майдані, повстав проти ненажерливих херсонських чиновників і поліції (+ відео)
Сашко Тарасов пішов на майдан за покликом серця й був в самому його епіцентрі. Протистояв розгону мирних демонстрацій «БЕРКУТ» ом, був поранений, його тодішнє фото обійшло всі світові ЗМІ. Він був зі мною під час жорстокого пресингу з боку міліціянтів, керівництва херсонського УМВД, за намагання врятувати від свавілля «Херсонського Рембо», що тих «нчальників» потім було засуджено як сепаратистів ДНРН.І знову в бій - на пікетуванні 6 березня під будівлею ГУ Нацполіції Херсонщини, він на чолі громади вимагатиме відставки начальника міського відділу поліції Олександра Говоруна та начальника слідчого відділу міської поліції. А також притягнення Антонівського селищного голови Ігоря Семенчева до кримінальної відповідальності за розкрадання комунального майна на сотні мільйонів гривень.

Ось рядки з його звернення:
«Шановні Херсонці! Як ще й адвокат, закликаю всіх, у кого є проблеми з розслідуванням їх кримінальних впроваджень або претензії до поліції приєднатись, до пікету ГУ Нацполіції в Херсонській області, що відбудеться 06.03.2018 о 14.00 по вул. Лютеранська 4 (раніше вул. Кірова). Наші вимоги – відставка начальника міського відділу поліції Олександра Говоруна та начальника слідчого відділу міської поліції.Ми також будемо вимагати притягнення Антонівського селищного голови Ігоря Семенчева до кримінальної відповідальності за розкрадання комунального майна, створення для міста екологічної катастрофи шляхом знищення родючих земель Антонівки. Саме Говорун звинувачується у тому, що є посіпакою Семенчева, сприяє розкраданню землі й майна громади на мільйярди.«Все навкруги колгоспне, все навкруги моє», такої думки дотримується Ігор Семенчев, розкрадаючи народне добро, а саме труби меліоративної системи. Вважаючи себе ватажком бандитської республіки. Антонівський селищний голова загнав на людські паї бульдозери, викопав та завантажив на автівки майно Херсонців і вивіз його у невідомому напрямку.

Однак що насправді ховається за милою посмішкою і дитячими казочками Ігоря Ігоровича про те, що він просто хоче «покращити» систему зрошування в селищі Антонівка? Аби дати відповіді на ці питання, треба детально розглянути все, що озвучував Ігор Ігоревична свій захист:

1) - Відповідно до Постанови КМУ від 2013 року, меліоративна система була передана на баланс Антонівської селищної ради». Як я не шукав, знайти постанову 2013 року не вдалося. Антонівський голова мабуть мав на увазі Постанову КМУ від 13 серпня 2003 року N 1253, що затверджує порядок передачі в комунальну власність в тому числі систем зрошування.

І в цій постанові чітко зазначено, що рішення про передачі меліоративних систем приймає районна або обласна рада. Чи існує таке рішення в природі? Відповідно до архівних схем, всі викопані з дозволу Ігоря Семенчева труби належали радгоспу «Янтарний», власником якого виступає Херсонська обласна рада. Але облрада, ніяких рішень про передачі зрошувальних систем на баланс Антонівській селищній раді ніколи не приймала.

Тож мова йде про суто кримінальні статті – розкрадання майна громади в особливо великих розмірах..

2) - У нас є проект, затверджений селищною радою, відповідно до цього проекту, спеціалізоване підприємство, проводить роботи». Ким, коли, де і за яких умов було розроблено проект, і що в ньому міститься, досі залишається загадкою.

Закон «Про Меліорацію» передбачає, що розробка проектно - технічної документації здійснюється спеціалізованими організаціями на конкурсних засадах. Хтось в Антонівці чув про оголошення конкурсу? І де саме воно було оприлюднено? На не існуючому сайті Антонівської селищної ради? На офіційному сайті Дніпровського районної ради у м. Херсоні такого оголошення також немає…

І яка спеціалізована організація розробляла проект? ПП «Воднопрайм», яка з дозволу гопника викопувала труби, в своїх кодах КВЕД зазначає: вирощування зерна, оптова торгівля зерном і т.п. Тобто займатись розробкою проектів або реконструкцією меліоративних систем вона не має права. Більш за те, будь який подібний проект має проходити комплексну державну екологічну експертизу (ст.21 ЗУ «Меліорацію»).

3) - Виконавець робіт має підготувати звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище, провести його громадські обговорення, оприлюднити його, отримати висновок обласного департаменту екології (ст.ст.2-5 ЗУ «Про оцінку впливу на навколишнє середовище»). Паралельно отримати згоду власників паїв, на проведення на їх земельних ділянках робіт.

Але для «мажора», що його багато років «кришує» Херсонське ГУНП, закону не існує. А якщой «папа» ще й - депутат міськради, що «прихватизував» свого часу й збанкрутив як мінімум 150 найцінніших об'єктів громадського харчування, вивіз сотнями «фур» і сотнями залізничних вагонів кольорові метали та металургічні флюси за кордон, на десятки мільйонів доларів, то можна діяти і «по бєспрєдєлу».

Що нам та екологія, коли терміново потрібні гроші? Загнали екскаватор на чужу землю, знищили родючий шар, понизили сотням пайщиків якість та вартість землі…Наслідки - заболочення, втрата родючості, але Ігоря Ігоревича подібні «дрібниці» не цікавлять…

Ось тут би брати селищного голову під білі руці, та саджати на лаву підсудних за псування чужого майна, що заподіяло шкоду в особливо великих розмірах (ч.2 ст.194 КК України), порушення порядку здійснення оцінки впливу на довкілля (ч.1 ст.236 КК України), зловживання владою або службовими повноваженнями (ч.2 ст.364 КК України).

За вищезазначеними статтями КК, передбачено покарання до 10 років позбавлення волі. Так ні, Дніпровське відділення поліції порушує провадження за «Самоправство» (ст.356 КК України), за цим злочином передбачено «покарання» - лише штраф в розмірі до 850 грн. Шкоди на мільйарди гривень, а покарання – пшик.

Найцікавіше, що хід розслідування знаходиться на особистому контролі у начальника міської поліції Олександра Говоруна. Під його особистим контролем раніше також знаходились кримінальні впровадження по фальшуванню виборів в Антонівці, неодноразовому підпалу лісів, і всі справи були успішно закриті… Дивний збіг, чи не так?»

Але залишимо поки що звернення Сашка Тарасова, бо свого часу ми з громадським діячем Романом Цвяхом зупинили та передали особисто Говоруну багацько матеріалів про викрадення Антонівського ДК, там вже земля й будівельні матеріали продано, хоча ані найменших прав знищувать клуб не було. Ловили злодіїв та икликали поліцію десятки разів, складали протоколи про пограбування, і що? Аж нічого.

Продано Антонівський дитсадок у Молодіжному. Ми з Цвяхом приносили Говоруну результати розслідування того злочину. І що? – Аж нічого. Десятки разів за «барки» притягували «бригади» ГУНП на варварське винищення Антонівського лісу й підготовку під продаж ділянок для забудови на 250 гектарах особливо цінних земель. І що? Також нічого.

Ми з Цвяхом багато разів притягуввали «поліціянтів» на місце винищення антонівскої землі – 20 гектарів завалено курячим послідом, винищено річку Вірьовчину, ловили машини з донецькими номерами, притягували туди прокуратуру й екологію, не кажучи вже про ГУНП. І що? Прокурор, екологи й поліціянти там же «рефлексували», бо «воняє» й тікали, а потім відписували, що все у порядку.

Ми з Цвяхом відновили Антонівський стадіон, щ обуло перетворено на сміттєзвалище, й дитячий майданчик, річковий майданчик на березі для причалюсання човнів. Після чого там почали проводитись навіть чемпіонати Херсона з футболу, відновилося життя, діти стали приходити й грати у спортивні ігри, займатися на снарядах, було побудовано волейбольного майданчика.

Семенчев і те продав, 1. 2 гектара біля річки за ціною від 600 000 гривень і вище одна сотка. До речі, на місці антонівського лісу – земля ще дорожче, там взвгвлі космічні, захмарні суми. Ми багато разів приходили на Антонівське «Межигір'я», так званий «Дом Костяка», що там мав би бути реабілітаційний центр для ветеранів та інвалідів АТО. І таких прикладів – сотні. Нуль реакції!

Писали заяви щодо повного вирізання великих труб системи зрошення на насосній станції біля стадіону. Фото, відео, викликали поліцію на розкрадання труб системи зрошення. І що? Та те ж саме. Як і справа про хабар у 2 250 000 гривень, після якого Семенчев якимось дивним чином утік з сільради, що її було з усіх боків заблоковано спецпризначенцями. Ну прямо тобі ніндзя…

За нашу боротьбу нам з Романом було неодноразово обстріляно житло, Роману спалено у дворі, під охороною нової автівки. Мене двічі отруєно, вже 8 місяців «вичухуюсь», побито, постійні погрози. Багато разів особисто звертався до Говоруна й казав: «Чи ти мені можеш пояснити, що то відбувається, жодних дій, жодних результатів на десятки заяв?» Ховає очі й щось мимрить…

То нажаль я зараз ще в поганому стані, в Києві, для лікування виніс з дому все, що тільки міг, то зараз залишилося одне - самотужки видужувати. Інакше я би обовїязково приєднався до того пікету. Сашко, я з вами!

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон Марус журналисті тарасов семенчев полиция война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.