16:24 - 11.05.18

Гра херсонського Губернатора

Віднедавна прізвище губернатора Херсонщини почали частіше вживати у коридорах Національного агентства з питань запобігання корупції. У діях Андрія Гордєєва угледіли корупційні інтереси та зловживання положенням.

Гра херсонського Губернатора


Річ у тім, що голова Херсонської облдержадміністрації неприкрито порушує одну з постанов Кабміна. Він поза конкурсом, всупереч постанові суду – посадив директором держпідприємства свою людину. Державне підприємство «Виробничий південний біотехнологічний центр» - великий ресурсний об’єкт на Херсонщині. Суттєві потужності із обладнанням в обласному центрі та понад 153 гектара землі у курортному та родючому Голопристанському районі. Колись центр був раєм для любителів ягід.

Гра херсонського Губернатора


Врожаю заздрила вся країна. Та тепер тут самі руїни та пустирі, які цілком можливо незабаром віддадуть під приватизацію. Екс-співробітники кажуть, його навмисно довели до банкрутства міністерські призначенці. Останнього звільняли ухвалою суду та при інвентаризації не дорахувалися майже мільйона. Кому та навіщо губернатор підготував тепле крісло, як підкидує землю своїм, людина президента.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.