15:41 - 24.05.18

Увага батьки!!! Скандальний дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу дитячого оздоровчого закладу!!!

На даний момент наша редакція отримала документи, які підтверджують, що дитячого табору «Дельфін», який входить в склад Россійської компанії «Камелот Тур» просто не існує. Всі ці роки, «ПСЕВДО» дитячій табір не оздоровлював, а калічив Українських дітей не маючи на це дозвільних документів.

Раніше Херсонська взуттєва фабрика, де працювало 2 тисячі херсонців, мала у приватній власності на березі Чорного моря в с. Залізний Порт затишну базу відпочинку під назвою "Парус". У літній сезон там оздоровлювалися всі працівники фабрики та їх сім'ї.

Але в 90-ті роки люди з Донецької області прибрали до своїх рук цей заклад . У 2003 році база відпочинку "Парус" перетворилася на дитячий заклад МДОЦ "Дельфін", звідси і пішли всі порушення Кабміну.

Наприклад, зонування, а також розміри ділянки дитячого оздоровчого табору санітарно-захисних розривів між нею та об’єктами різного призначення повинні відповідати ДБН 360-72 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», а саме: від кордонів земельної ділянки до установ для дорослих – не менше 100 м зелених насаджень, до житлової забудови – не менше 500 м. Розміри земельної ділянки повинні забезпечити 150-200 м² на одну дитину.

Таким чином, за парканом усіх суміжних житлових будівель, а також інших закладів з'явився дитячий заклад МДОЦ "Дельфін".

Увага батьки!!! Скандальний дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу дитячого оздоровчого закладу!!!


На запит в Херсонську обласну раду, Херсонської обласної державної адміністрації з приводу перереєстрації бази відпочинку "Парус" на МДОЦ "Дельфін» отримали відповідь, що такі документи не надходили і всі дані з цього питання відсутні.

Увага батьки!!! Скандальний дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу дитячого оздоровчого закладу!!!


Можна зробити висновок, що МДОЦ "Дельфін» не є законним , тому не може працювати і вести трудову діяльність як дитячий заклад.

Адже, на запит в Міністерство соціальної політики України стосовно статусу МДОЦ «Дельфін» було отримано відповідь , що станом на 29.08.13 документи на внесення до Державного реєстру МДОЦ «Дельфін» не подано.
Увага батьки!!! Скандальний дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу дитячого оздоровчого закладу!!!


Також був зроблений запит до Державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння відповідних категорій щодо даного «дитячого закладу». У відповіді йдеться про те, що в переліку дитячих закладів МДОЦ «Дельфін» в с. Залізний Порт не існує.

Наша редакція та громадські організації готуємо звернення та запити в контролюючі органи, та право охороні органи для детальної перевірки діяльності та афер керівництва МДОЦ «Дельфін».
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
08:15
В разрекламированном «по фен – шую» киевском парке «Киото» нет даже туалета, а дети играют в бомжатниках (+ видео)
06:53
Пожар в броварской пятиэтажке и эвакуации населения чётко показал: Киев в опасности
23:04
ККЗ «Украина» окружили забором, но ни лавочек, ни урн как не было, так и нет
22:06
Мы открыли херсонский пляж «Лилэя», но он оказался никому не нужен (+ видео)
20:12
На радио «Одесса Мама» херсонский автор – исполнитель оказался между Олегом Филимоновым и Стасом Михайловым (+ видео)
18:58
В Херсоне из руководства мэрии и ХОГА будут создавать партизанские отряды (+ видео)
18:14
Снос кафе «У Лукоморья» в бывшем херсонском парке Ленина показал запредельный уровень коррупции (+ видео)
16:36
Кафе «У Лукоморья» в херсонском парке таки снесли
10:26
В «Лесном» массиве Киева «стихийные» торговцы «кавказской национальности» снова ведут себя вызывающе, дерзко, агрессивно, явно провоцируя погромы
09:13
Снос кафе в херсонском парке проходит по принципу «туда – сюда – обратно…»
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ