16:03 - 20.08.18

Як досягти успіху? Вчитись! – пропонує служба зайнятості

Для забезпечення конкурентоспроможності безробітних громадян в сучасних умовах ринку праці та задоволення потреб роботодавців у якісній робочій силі Херсонською обласною службою зайнятості організовується професійне навчання, що базується на принципах впровадження пріоритетних напрямів. Саме про це розповіли у Херсонському обласному центрі зайнятості.
Основними цілями професійного навчання безробітних є набуття та вдосконалення професійних знань, умінь і навичок особою відповідно до її покликання й здібностей, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації для конкурентоспроможності на ринку праці.
За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова професійне навчання здійснюється у навчальних закладах області, а також у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, в т.ч. в державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗУ».
«Протягом січня - червня 2018 року за направленнями обласної служби зайнятості понад 3800 осіб проходили профнавчання, при цьому більше 2500 осіб у ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ». Кожний п’ятий клієнт, який зареєстрований в обласній службі зайнятості, отримав послугу з професійного навчання. І ще один важливий показник, це рівень працевлаштування після навчання, що становить 92,4 %, говорить сам за себе», - зазначив Євгеній Єрашов під час інтерв’ю інтернет-виданню.
Окрема увага в організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищенню кваліфікації приділялась соціально незахищеним верствам населення, особам без професії або тим, хто займав місця, що не потребують спеціальної підготовки, це більше 450 осіб. Особлива увага приділялась особам з обмеженими фізичними можливостями, ВПО та учасникам АТО. За перше півріччя відповідні цифри: 44, 10 та 67 осіб.
В області продовжується робота щодо розширення кількості напрямів підвищення кваліфікації шляхом впровадження курсів цільового призначення на підставі аналізу поточної і перспективної потреби роботодавців в кваліфікованих кадрах, у т.ч. під сезонну зайнятість, - коментують в обласному центрі зайнятості. - Більше 3,0 тисяч безробітних громадян були направлені на такі курси, після чого працевлаштовані на вакансії сезонного характеру.
Для виконання головного завдання - забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів у навчально-виробничий процес навчальних закладів служба зайнятості впроваджує нові форми та види навчання, зокрема, елементи дуальної та дистанційної форм навчання безробітних. Застосовуються принцип індивідуалізації програм підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочих місцях у роботодавця.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.