16:19 - 09.10.18

Закликаю українців молитись за сина Віктора Пввліка

Велика біда спіткала одного з улюбленців українських глядачів і слухачів, шанувальників справжньої української пісні, співака і патріота, народного артиста країни Віктора Павліка. Вважаю, що всі українці мають помолитись за його сина.

Закликаю українців молитись за сина Віктора Пввліка


Ось яке звернення до всіх небайдужих людей було опубліковано від імені Виктора Павліка:

«Всім привіт!
Звертаюсь до вас, друзі, за допомогою. Біда, не знаєш коли приходить і звідки. Зараз мені потрібна ваша підтримка як ніколи. Все це дуже жахливо, коли стосується дітей. В мого молодшого сина Павла Саркома. Рак хребців. Писати все інше - зайве.
Прошу допомоги.
Приват:
5168757300162874
Павлик Віктор Франкович
Або хто хоче допомогти з-за кордону, то прошу сюди: https://www.gofundme.com/help-pavlo-pavlik-to-fight-cancer»

Закликаю українців молитись за сина Віктора Пввліка


Правду кажучи, й досі не можу оговтатись та прийти до тями, бо по – перше сам не з чуток знаю, що таке онкологія, а по – друге батько дорослих дітей, тож як ніхто розумію, що то таке. То навіть не знаю, що сказати Віктору, з яким особисто не знайомий, та ма'ть в природи не існує таких слів, аби полегшити страждання батька, якого спіткало те страшне покарання.

Але по – перше, закликаю всіх українців помолитись за його синочка й попросити Бога аби допоміг здолати те важке випробування. По – друге, всіх, хто може, закликаю допомогди від душі й щирого серця, бо тільки така допомога піде на користь. Кожна маленька копійчина, як чистий гірський струмочок, зіллється в велику ріку.

А ще закликаю потенційних допомогальників не перетворювати благодійність на шоу, з телекамерами й журналістами, з гучними заявами й піаром. Бо справжнє милосердя робиться в тиші і не має потерпати від галасу. За справжнє добро віддячить Бог, що все знає й за добрі вчинки кожен отримає те, що заслужив, і не має вимагати добра за добро. Справжнє світло – воно в душі і на людях просто зникає.

Що ж до батьків, то, повторюю, я не знаю таких слів, що можуть приглушити біль і розпач. А син має розуміти, що йому треба бути мужнім, стійким, і без докорів переносити страждання. Бо то не на місяць і навіть не на рік, треба буде терпіти і біль, і розпач, іншого вибору в природі не існує. Все то дійсно виліковне, але те, через що доведеться пройти, не для дитини.

Нажаль, я сам вже давно в подібній ситуації, тож допомогти не можу. Та коли в специалізованих медичних закладах бачиш голомозих малюків з очима старих, мудрих гномів, що зараз підуть на нову процедуру, твоє сприйняття світу і людей докорінно міняється. І те, що вчора здавалось найціннішим, нині вже не є ані важливим, ані таким, що взагалі має хоч якесь значення.

Але вірю, щ осин Віктора справжній Чоловік, мужній і дужий, тож все здолає і вийде з тих випробувань іншою людиною. Хай їм Бог помогає, помоліться за них, українці.

Слава Украіні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: украина, Марус, Президент, павликонкология, рак, шоубиз, шоубизнес

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.