13:35 - 06.02.19

Херсонські правоохоронці вилучили 17 тонн скрапленого газу

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі виявили на території області та вилучили понад 17 тонн пально-мастильних матеріалів.

Херсонські правоохоронці вилучили 17 тонн скрапленого газу


Під час проведення комплексу оперативних заходів у рамках операції «Акциз-2019» встановлено два факти незаконної діяльності АГЗС, на яких без погоджень із місцевими органами самоврядування та відповідних дозвільних документів здійснювався продаж скрапленого газу.
У межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 272, ч.1 ст. 204, ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України та на підставі ухвал слідчого судді Херсонського міського суду за місцями реалізації та зберігання пально-мастильних матеріалів проведено обшуки. За їх результатами незаконну діяльність двох підпільних АГЗС припинено, виявлений скраплений газ та обладнання (дві паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) вилучено. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей сягає 960 тис. гривень.
Cлідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області накладено арешт на вилучене в ході обшуку майно АГЗС.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ