12:14 - 20.02.19

Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»

Райннний Берислав, що на березі Каховського водосховища, вже не одне десятиліття є зоною екологічного лиха, але голови ОДА ще й досі «Вирішують питання»

Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»


На Херсонщині вже кілька десятиліть з очисними спорудами є проблеми, тобто проблеми є, очисних - нема. Немає очисних в Лазурному, Каланчаку, Скадовську, Залізному порту і т.д ... Приміром в Лазурному унікальне озеро Устричне регулярно заливає півметровим шаром фекалій - є фотодокази, до того ж залишки тих споруд – у приватних руках.

Але це не виняток - неочищені стічні води скидаються в Дніпро майже у всіх населених пунктах області, що призводить до знищення біоресурсів, погіршенні якості води, поширенню захворювань ... І регулярне виділення коштів проблеми не вирішує, досить згадати восьмирічну історію «будівництва» мостопереходу, що там згідно даних ЗМІ тільки зпа одним рішенням суду вкрадено 568 мільйонів гривень.

Чому до піар - акції в Бериславі за участю нардепа немає довіри? Тому, що в нашій області виділення коштів зовсім не означає вирішення проблеми, скоріше навпаки. На очисні в Каланчаку кошти виділялися, але замість них стояли дві іржавих залізних бочки по тоні кожна, з фекаліями, туди п'яний слюсар таким же іржавим нічним горщиком кидав хлорку і - прямо в річку Каланчак

Що ж до Берислава, т з 75,5 мільйонів гривень цього року з держбюджету виділять 39. Але очисні споруди тут було введено до ладу ще у у 1974 році. Нині вони перебувають в непридатному стані, становить небезпеку для довкілля й здоров'я та життя людей. Але як то могло статися, що ціле районне селище 25 років живе без очисних споруд?

І сьогодні вже вкотре, замість будівництва нових очисних споруд, знову «вирішують питання». Сталіна на вас нема, панове!

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент, берислав. экология, катастрофы, воры

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Эмилия

12:28 - 20.02.19

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Поддерживаю, автор. Только Берислав - город, районный центр, а не "районне селище".

Автор, поддерживаю полностью, но Берислав - город, районный центр, а не "районне селище".
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.