11:43 - 18.04.19

Штрафи для деяких херсонців будуть значними

Митниця ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що від кінця травня цього року, до користувачів транспортних засобів на "єврономерах", які не потурбувались про їх митне оформлення, будуть застосовані суворі штрафні санкції.

Штрафи для деяких херсонців будуть значними


Починаючи з 24 травня поточного року, набувають чинності зміни, внесені до Митного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про дорожній рух" та Закону України "Про Національну поліцію", в частині виявлення нецільового використання, передачі транспортних засобів на "єврономерах", у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такі транспортні засоби на митну територію України.

Штрафні санкції за перевищення термінів перебування транспортного засобу на митній території України зростуть до 170 тис. грн, з можливістю застосування конфіскації таких авто.

Додамо, що згідно з українським законодавством, покарання чекає не лише на тих, хто безпосередньо провозив машини в Україну, а й на тих, хто ними керує.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ