21:55 - 21.04.19

Станом на 17:00 поліція Херсонщини зафіксувала 33 повідомлення про порушення виборчого законодавства

Поліцейські продовжують забезпечувати правопорядок під час волевиявлення жителів Херсонщини. Усі повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства ретельно перевіряються для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Станом на 17:00 поліція Херсонщини зафіксувала 33 повідомлення про порушення виборчого законодавства

З початку голосування станом на 17:00 поліція Херсонщини зареєструвала 33 повідомлення, які пов’язані з виборчим процесом. Серед зареєстрованих звернень: 7 - незаконна агітація, 6 - відсутність виборців у списках, 2 - відкриті кабінки для голосування, 6 - конфлікт на дільниці, 3 - фотографування бюлетеня, 3 - скарги на неприбуття для голосування на дому, а також по одному повідомленню щодо фотографування на ДВК, пошкодження бюлетеня, розповсюдження недостовірної інформації щодо голосування, відсутність на ДВК спостерігачів, неналежне виконання обов’язків членом ДВК.

Усі повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку. Після ретельного вивчення, їм буде надана відповідна правова оцінка. Також відкрите одне кримінальне провадження щодо неправдивого повідомлення про замінування Каховської ГЕС.

На даний час грубих порушень публічного порядку або виборчого законодавства не зафіксовано. Оперативна обстановка на території області знаходиться під контролем.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ