14:42 - 10.06.19

У Високопільському районі при підтримці Ігоря Колихаєва пройшло 100 спортивних заходів

За півтора роки у Високопільському районі при підтримці Благодійного фонду Ігоря Колихаєва пройшло 100 спортивних заходів!

У Високопільському районі при підтримці Ігоря Колихаєва пройшло 100 спортивних заходів


100! У перерахунку на дні/події це означає, що майже щотижня в районі щось відбувається спортивне “не без відома” Благодійного фонду. Я й надалі у цьому матеріалі згадуватиму лише про спортивний напрямок нашої роботи. А загальна кількість добрих справ Благодійного фонду в районі вже перевищила три сотні і лише ледачому і (можливо) глухому на сьогодні невідоме прізвище його засновника – Колихаєва Ігоря Вікторовича.

Розумію, що факт “спортивного ювілею” ніхто не озвучить з трибуни. Про нього ніхто не повідомить під час урочистостей на стадіоні. Його не святкуватимуть як ювілейну визначну подію на масових зібраннях. Та й взагалі значення цього досягнення важко оцінити більшості пересічним мешканцям Високопільщини. Це просто чергова “звітна цифра” у моїх буденних справах, в роботі. Уявляю, як моє керівництво здивується, що я веду ці підрахунки…

Але факт залишається фактом! Футбол, волейбол, шахи, футзал, настільний теніс, День рибалки, спортивні свята в селах, спартакіади в школах, першості, турніри, меморіали пам’яті, вручення спортивного інвентарю… Цікаво, що у двох з трьох випадків Благодійний фонд був не лише помічником, а й організатором спортивного дійства. А це дещо інша участь фонду у спортивному житті. Бо місія його представників не зводилася лише до урочистого вручення кубків чи передачі м’ячів. Чесно кажучи, не про все ми й самі розповідали людям, а іноді не хотіли до благодійності привертати увагу. До речі Благодійний фонд Ігоря Колихаєва і сам був ініціатором, співавтором заходів, а у ряді випадків і взагалі єдиним організатором дійства. Такі заходи потрібно було не просто відвідати, а й попередньо вистраждати. Все це вже залишилося позаду. Та й через день-два у круговерті подій ми й самі забудемо про наш спортивний ювілей благодійності.

Спочатку хотів докладно розписати і конкретно згадати про всі “втручання” фонду у спортивне життя Високопільщини, вказати назви турнірів, села у яких чекали на нашу підтримку. Потім подумав, а навіщо багато слів коли у мене в архівах зберігаються тисячі фотознімків із заходів, що ми проводили. Це ж буде і цікавіше, і не викличе сумнівів. Краще побачити, впізнати знайомі обличчя і пригадати. Розумію, що просто вказані цифри дали б скептикам і недоброзичливцям більше можливостей сумніватися і навіть щось таке “цікавеньке” прокоментувати. Та кількість фото, що ілюструватимуть мій “ювілейний звіт” залишать їх без “скавчання”. Хоча мені добре відомо, що завжди знайдуться ті, хто дадуть цінну пораду куди було б краще використати витрачені кошти! Рахувати чужі гроші завжди простіше.

Візьму на себе сміливість відзначити, що району пощастило, що у наш край у 2017 році “завітав” Благодійний фонд Ігоря Колихаєва. Це додало можливостей підтримувати спортсменів, організаторів змагань, дітей, що мріють про майбутні рекорди.

Користуючись нагодою, хочу від імені земляків привітати і голову фонду Ігоря Колихаєва. Вчора херсонський клуб “Продексім” президентом якого є Ігор Вікторович втретє поспіль став Чемпіоном України з футзалу. Це ще один приклад того як важливо знати вірний шлях до успіху і вперто йти по наміченому маршруту до перемоги! НАМ ТУТ ЖИТИ! НАМ ТУТ ПЕРЕМАГАТИ!

Ігор Урбанський, представник Благодійного фонду у Високопільському районі.

(У фотозвіті використанні світлини зі спортивних заходів, що пройшли на території нашого району).

Игорь Урбанский
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:08
Херсонцы взбунтовались по поводу снижения тарифа для херсонской ТЭЦ, ибо пять лет звонят во все колокола – глас вопиющего в пустыне (+ видео)
23:51
Херсонские кандидаты от партии «Слуга народа» врали журналистам прямо на пресс – конференции
16:47
Бег по утрам: преимущества и польза для здоров’я
19:06
Кандидат в народные депутаты от Херсонщины провел выходные в Крыму (видео)
13:32
На Херсонщині люди почали активно спілкуватись з майбутніми обранцями (фото)
19:17
На Херсонщині завершилось поліцейське відпрацювання «Зброя»
15:50
После обысков у бывшего председателя ХОГА Андрея Гордеева Россия вдруг заговорила об экологической катастрофе на херсонщине
10:45
В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили револьвер у вінничанки
09:23
В связи с приближающимся десятилетним юбилеем строительства херсонского мостоперехода херсонский общественный деятель обратился к Президенту
09:01
В Генічеську повернули додому неповнолітню втікачку
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ