15:53 - 21.08.19

Трагедія готеля «Токіо» може повторитися в Херсоні?

Трагедія готеля «Токіо» може повторитися в Херсоні?

Трагедія з людськими жертвами в Одесі в готелі «Токіо» цілком реально може повторитися в Херсоні, якщо зважити яким чином видаються дозволи на подібний вид підприємництва таким собі нічліжкам. Загальновідомо, чим займаються в таких богадільнях та як вони облаштовані. Коли вигорів фактично притон з помпезною назвою в Одесі, пригадалися такі ж убогі за комфортом «апартаменти» в Херсоні, які палали останнім часом – з банями, саунами, масажними кабінетиками та номерами економ-класу для інших пустощів. Не виключення, а за взірець такого псевдо-готельного бізнесу можна навести й скандально відомий «комплекс» з претензією на французький шарм «Нінель».
Дрібні готельно-ресторанні об’єкти розкидані по Херсону в його старій історичній частині. Невеличкі за площею в основі своїй. Однак «геній» горе-архітектора брав поверхами – нагромадженням такої собі верхотури на куцому фундаменті. Отож кожна блошиних розмірів «Нінель» – то вершина спотвореного смаку, шедевр з неймовірною тіснявою та інтер’єрною сірістю, що пригнічує скрізь – від кімнаток, більше схожих на собачу конуру, до коридорів, де вдвох не розминешся, а ще гвинтових сходів.
Таку собі будку в середмісті маємо і на вул. Олеся Гончара (колишня Белінського), 22. Спалахни тут недопалок, лиса проводка, сміття, чи зведи рахунки з ким чиясь ревнива дружина – згорить півкварталу. Ні під’їзних шляхів для пожежного автомобіля, ні доступу до гідрантів. З одного сірника згорить уся «конюшня», але найстрашніше за людей – постояльців та сусідів. Ніхто не доведе, що всі дозволи та перевірки в такому готелі – то фільчина грамота. Дарма, що в одеському «Токіо» порушили кримінальні справи на власника готелю за грубе потурання елементарних архітектурно-будівельних та протипожежних норм. Вже ніхто не поверне життя постояльцям, які проживали, як з’ясувалося в будівлі, що де-юре в деклараціях числиться сховищем. Відтак кримінальні справи в першу чергу чекають і на тих, хто закривав очі на існування «Токіо» на кілька сотень відвідувачів, якого важко було не помітити.
На невибагливий курник з поверхами схожа і херсонська «Нінель» у закутку поблизу центрального ринку. Її теж ніби ніхто не помічає… Мабуть, тому що не бажає помічати.
Ключовою ознакою «сервісу» є хамство – так тут було, є та буде. Завдяки цьому готель не вибуває з епіцентру скандалів, наживши лихої слави навіть у програмі «Ревізор», та залишається в топі негативних відгуків на різних сайтах. Не про які задекларовані в рекламі готелю номери підвищеної комфортабельності, лоск та зручності на практиці не йдеться, а про «чарівний шарм та казкової архітектури замок» – то взагалі сміх та й годі, як і те, що персонал «завжди гостинно радий» кожному…
Щоб не бути голослівними, чого варті відгуки постояльців про «ненав’язливий сервіс». У різні роки вони застерігали інших триматися подалі від таких сумнівних закладів: «Ужасная гостиница! Я не пишу отзывы, но о таком нельзя молчать. Не знаю, кто у них постоянно останавливается, по их словам все занято. Сервиса нет ВООБЩЕ. Кафе во втором корпусе не работает. Администратор, она же хозяйка, хамит и разговаривает с вами так, как будто вы ей что-то должны. Гостям там не рады совершенно! Номера прокуренные, мягкая мебель затасканная, ковролин грязный. Про санузлы вообще молчу, душ сломан, слив засорен. Остался на одну ночь, так как было уже поздно то-то еще искать в незнакомом городе. Выехал на следующее утро, сам больше туда ни ногой и другим не советую…». «Такого хамства я не видела. Если Вы себя уважаете, обойдите стороной! Юр. особам категорически не советую!»
Однак нікого не обходить цей крик душі. Після жахливої трагедії контролюючі органи МНС України уповноважені зробити низку перевірок пожежної безпеки подібних «готелів». Сподіваємося, що нарешті завітають до широковідомої «Нінель», якій до цього дивним чином вдавалося уникати усіх перевірок. Неозброєним оком можна побачити купу найгрубіших порушень елементарної техніки безпеки та відсутність реальних шляхів евакуації людей у разі небезпеки. Зрозуміло як отримали всі дозвільні документи господарі цього закладу. Але зараз головне – збергти людські життя та нарешті покласти край подібним - горе готелям.
Відгуки до програми «Ревізор. Херсон «Нінель»
Трагедія готеля «Токіо» може повторитися в Херсоні?

Трагедія готеля «Токіо» може повторитися в Херсоні?

Трагедія готеля «Токіо» може повторитися в Херсоні?

Відгуки з сайту https://www.turpravda.com
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
09:57
Нардеп від Херсонщини Колихаєв підтримав створення додаткових джерел фінансування дорожнього фонду
09:14
Ігор Колихаєв: "Зроблю все, аби на Херсонщині розвивати рибне господарство швидкими темпами" (відео)
09:07
Херсонские кандидаты «вырыли топор войны»
16:44
Утриманці слідчого ізолятара залишились без наркотиків (фото)
13:21
Сусід пограбував жінку, якій виповнився 81 рік
11:57
У Високопільському районі поліцейські з лісниками попередили масову вирубку деревини
10:24
Народный депутат от херсонщины обсудил с академиком НААН вопросы мелиорации и орошения
10:40
У поліції розповіли про злочини минулої доби
10:09
В связи с предполагаемой отставкой мэра Херсона, резко активизировались кандидаты на его место
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ