14:57 - 18.09.19

На Херсонщині святкували день селища (фото)

13 вересня Нововоронцовка відзначила 224 річницю заснування населеного пункту. У цьому святі взяли участь всі жителі райцентру, котрі в ньому народилися, виросли і працюють на його благо.

На Херсонщині святкували день селища (фото)


З давніх давен Нововоронцовщина славилася мудрими, щирими, добрими, талановитими та трудолюбивими людьми. Весело, радісно,
феєрично пройшло свято.

Серед багатех спонсорів, які надали фінансову і матеріальну допомогу організаторам свята для проведення яскравого заходу і народний депутат України Ігорь Колихаєв.

В день святкування 14 вересня, Ігор Колихаєв звернувся до мешканців Нововоронцовки зі своєї сторінки у фейсбук: "Шановні мешканці Нововоронцовки, друзі! Адже ми насправді стали друзями за декілька останніх років! Нас єднають спільні справи, тому і свята у нас теж мають бути спільними.
Сьогодні я від щирого серця вітаю вас з днем вашого селища! Нововоронцовка - край козацької слави з міцними традиціями та працьовитими людьми. Ви є нащадками тих, хто декілька сотень років тому першими зорали херсонські степи та почали обробляти цю землю, збирати врожаї і водночас боронити південні кордони України.
Я хочу побажати Нововоронцовці процвітання! Нехай щастям повняться оселі вашого селища, нехай і надалі наша земля родить багаті врожаї, а родини продовжуються новими поколіннями прекрасних людей!

НАМ ТУТ ЖИТИ!".

На Херсонщині святкували день селища (фото)

На Херсонщині святкували день селища (фото)

На Херсонщині святкували день селища (фото)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ