15:14 - 20.09.19

Депутати Херсонської обласної ради підтримали звернення до президента України

Наостанок депутатський корпус підтримав звернення, ініційовані їх колегами (Сергієм Рибалком, Василем Зеленчуком та Леонідом Кириченком), до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення поспішного запровадження ринку купівлі/продажу сільськогосподарської землі та законодавчої заборони іноземцям скуповувати українські землі.Сьогодні, 20 вересня, депутати Херсонської обласної ради провели позачергове засідання сесії, ініційоване головою облради Владиславом Мангером у зв’язку з необхідністю розгляду питання щодо забезпечення мешканців обласного центру, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну.

Враховуючи рішення депутатів міської ради, Херсонська обласна рада прийняла субвенцію з місцевого бюджету м.Херсон у розмірі 1,2 млн грн на придбання інсуліну. Відповідні зміни депутатський корпус вніс у рішення ХХІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року №1075 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2019 рік». Таким чином, до кінця поточного року хворі на цукровий діабет будуть безкоштовно забезпеченні необхідними ліками.

У рамках сьогоднішньої сесії депутати прийняли іще ряд питань. Зокрема, надали дозвіл комунальному закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради на передачу лікарських засобів та виробів медичного призначення на баланс обласним комунальним закладам охорони здоров’я, а саме: Херсонській обласній клінічній лікарні, Херсонській обласній інфекційній лікарні ім. Г.І.Горбачевського, обласній дитячій туберкульозній лікарні, обласному кардіологічному диспансеру, Херсонському обласному Будинку дитини, Новотроїцькій протитуберкульозній лікарні, Херсонському обласному госпіталю інвалідів та ветеранів війни, Новомаячківському дитячому психоневрологічному санаторію «Надія», обласному наркологічному диспансеру.

Розглянувши звернення Головного управління Національної поліції в Херсонській області щодо забезпечення діяльності поліцейської комісії з проведення відбору (конкурсу) на службу в органах поліції та відповідну пропозицію з цього питання членів мандатної комісії, депутати підтримали кандидатури Олени Стадник (психолог Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст») та Ганни Живцової (голова громадської організації «Урбан42»).

Окрім цього, рішенням сесії визначено розпорядника, замовника та кінцевого бенефіціара субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на реалізацію проєкту щодо технічного переоснащення радіологічного відділення №2 Херсонського обласного онкологічного диспансеру в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Так, розпорядником визначено Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, а замовником та кінцевим бенефіціаром субвенції з держбюджету – комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

Також депутати внесли зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік та до рішення ХХVІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 09 серпня 2019 року № 1337 «Про припинення Херсонської обласної клінічної лікарні шляхом перетворення».
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
21:02
Херсонцы заявляют: Украину может спасти только «Формула Маруса»
08:06
Получен ответ Премьера по поводу выделения средств для Южного онкоцентра
10:43
Херсон стал родиной истинного народовластия, где воля народа - закон
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ