09:28 - 02.12.19

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги

Волонтерським рухом у Високопіллі нікого не здивуєш. Щедрі і благодійні люди, помічники завжди були, є і будуть. Вони надають посильну допомогу нужденним і при цьому свої добрі справи не афішують і навіть приховують. Їм достатньо того, що вони самі знають те, що день прожитий недаремно, а від їх допомоги комусь у цьому світі стало легше. З появою у нашому районі Благодійного фонду Ігоря Колихаєва вдалося волонтерському руху надати нове дихання, активізувати людей, систематизувати напрямки роботи. Про деякі масові і знакові події я повідомляю, а деякі назавжди залишаться у затінку. Теж саме можна сказати й про людей які задіяні у благодійності. Не всі бажають щоб їх корисні вчинки стали відомими.

29 листопада групою волонтерів Благодійного фонду завітали в гості у Високопільський територіальний центр соціальної допомоги. Для його мешканців підготували пісенно-розважальну програму “Пісні, гітари і ми”. До неї залучив трьох відомих у районі виконавців, з якими ми неодноразово працювали на сцені. Так було і під час благодійного проекту “Крила для Ангела”, так було і на концерті пам’яті нашого друга Олександра Пуховського…

Цього разу кожен з них відповідав за доручений йому “напрямок”. Олег Ємельянов “знайомив” присутніх з естрадними піснями їх молодості, Юрій Жакомін у виконанні надав перевагу романсам і ліричним творам, а Тетяна Осміннікова соловейком виспівувала українські народні пісні. Після представлення артистів та виконання “обов’язкової” програми бабусям, дідусям і присутньому персоналу, що доглядає за нужденними запропонували й “довільну”. Кожен мав можливість замовити будь-яку пісню, а тріо експромтом її миттєво виконували. Всього гості для задоволеної аудиторії виконали понад 30 пісень, а завершили концерт безумовним душевним хітом минулого “Мы желаем счастья вам”. Під час програми звучали і гуморески, а присутні гарним настроєм заряджалися творчістю українського майстра гумору Павла Глазового. У піднесенному настрої слухачі проводжали оплесками учасників програми “Пісні, гітари і ми”. А на них чекав ще й сюрприз! Волонтери прийшли в гості не з порожніми руками. Вони передали “солодкий привіт” від своїх друзів і колег по волонтерству. Майстрині домашньої кулінарії Аліна Біднина, Марина Манушина, Інна Рагуткіна передали для мешканців центру смаколики. Їх бабусі і дідусі під час вечері дружньо знешкодили і дуже-дуже дякували талановитим господарочкам за чуйність і їх апетитні витвори.

У Високопільському територіальному центрі соціальної допомоги наша волонтерська група з’явилася далеко не вперше! Дарували подарунки та торти до свят, пригощали яблуками, відвідували з концертами. Коли була можливість допомагали і придбанням фарби, фанери, цементу. Та й цього дня не прощалися, а намічали нові кроки для подальшої допомоги. Задумали проведення змагань з шахів, шашок, доміно. Вирішили поповнити комплектами ігор тутешню ігротеку та книжками полички бібліотеки… Будуть і концертні виступи. Дякуємо за сприяння нашим благодійним акціям колективу працівників територіального центру.

Темрява окутала Високопілля. В будинку для людей похилого віку та з обмеженими можливостями світилися віконця. У кімнатах йшло обговорення прожитого дня. І по ту і по цю сторону скла люди відчували маленьку частинку радощів від перебування у цьому непростому світі і думки, що ти комусь потрібен.

Ігор Урбанський, представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги

Волонтери Високопільського району відвідали районний центр соціальної допомоги
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.