08:14 - 23.05.20

Футбольна команда з Херсона вчетверте стала чемпіоном Украіни

Виконком АФУ визнав херсонський «Продексім» чемпіоном України з футзалу. Це абсолютний рекорд, бо ані до, ані після того подібного в історіі нашої незалежної країни ще не було.

Футбольна команда з Херсона вчетверте стала чемпіоном Украіни
Херсонську команду з футзалу «Продексім» створив і утримує багато років власним коштом Заслужений меценат України Ігор Колихаєв. Ігор Вікторович взагали за своїм менталітетом – Переможець. За що би він не брався – завжди стає навіть не першим, а єдиним. Досі жодного разу ні в чому не програв, такого він собі навіть в страшному кошмарі не може уявити.

Приміром, він єдиний в Україні, як самовисуванець, переміг на 184 окрузі «Слугу народу» за явною перевагою, тобто не на відсотки, а в рази, і тут ставши рекордсменом України. Хоча як ви самі розумієте, сказати що на нього було вчинено тотальний адміністративний і поліцейський тиск – то нічого не сказати. Народ на окрузі його буквально на руках носити ладен, бо є за віщо.

Як народний депутат, для херсонщини він зробів вже стільки, скільки всі депутати разом узяті ма'ть не скоїли за всі роки незалежності. Досить сказати, що одразу ж після віборів він поїхва звітувати перед виборцямиі навіть в найвіддаленіші села, чого ані до, ані після того не робив ще ніхто. Тож і в цьому він є абсолютним чемпіоном України, не залишивши нікому жодного шансу.

То ми всі щиро вітаємо Ігоря Вікторовича з цією величною перемогою, й бажаємо йому в тій царині ще багато – багато успіхів.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон, Марус, спорт, футбол, футзал, чемпионы, колыхаев

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ