17:19 - 05.09.20

У сумнозвісного Херсонського мостопереходу може з’явитися брат – близнюк

Це теж дорожна розв’язка в такому місці, де вона аж зовсім не потрібна.

У сумнозвісного Херсонського мостопереходу може з’явитися брат – близнюк


Ось що написав на своїй сторінці в ФБ користувач соцмереж Віктор Слиш, він же виклав і документи:

«Що за маячня ? Чи нікуди 17 млн грн витратити ? Чи хтось відкат добрий отримає ? Суть питання: автоводії добре знають перехрестя старої дороги Харків-Сімферопіль на перехресті дороги Нова Водолага - Валки. Так от хтось надумав там зробити круговий рух, хоча тут немає жодних проблем з проїздом, жодної аварії на моїй пам'яті і машин там небагато.

Більшість користується розв'язкою швидківної нової траси Харків - Дніпро. У той же час немає коштів на завершення робіт на мосту швідкісної траси коло с. Бистре, значна частина мостів і доріг вимагають негайних ремонтів у тій же Новій Водолазі міст через річку Вільхуватка аварійний. Що це за дурня, чи вже на «велике будівництво» відкатів мало. І знову у центрі виконання робіт «Автомагістраль»...

Як на мене, буде те, що й з херсонським мостопереходом. Спочатку було 245 000 000 гривень, а вже за 10 років пішло 1 200 000 000, двічі урочисто закопували капсулу, скоро Зеленський приіде робити це втретє, а робіт виконано десь на 10 - 15 відсотків. Причому кажуть - ми не маємо права навіть поцікавитись, куди пішли виділені мої й ваші кошти, хоча згідно одного тільки рішення Печерського суду поцуплено 568 000 000.

От і знову ВР прийняла рішення про виділення 300 000 000 гривень на мостоперехід, хоча вже зараз пишуть, що потрібно втричі більше. Але то «до лампочки», бо й зара все вкрадуть. Також є питання – а з якого такого дива там катається будівельна техніка, якщо прийняти до уваги, що то тільке перше читаоння і перші кошти можуть надійти в ліпшому разі 31 грудня? То чи «зелені» не спроможні ні на що, як тільки красти?

Бо зараз з херсонських кандидатів од «Слуги», окрім прохідного балу від 50 000 американських дєнєг, щотижня збирають і на паливно – мастильні матеріали, сплату праці сторожів, водіів, прорабів тощо, аби та техніка до виборів прокалась. То тепер бачите, що вибираєте?

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Метки к статье: херсон, Марус, Президент. политика. коррупция. мостопереход

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
travkinAPVPv

01:15 - 06.09.20

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
travkin2nkeveboy.onion 8 - RC! [][]][][][][][] RC - 24/7 http://travkin2nkeveboy.onion/ . , 100% : 1). - . + . 2). . , 24/7 . 3). - . 4). , , , travkin_dom. , - . , ,
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ