09:16 - 23.10.20

У лікарнях із хворими на коронавірус також працюватимуть виборчкоми на Херсонщині

У лікарнях із хворими на коронавірус також працюватимуть виборчкоми на ХерсонщиніЕпідемія-епідемією, а вибори до місцевих органів самоврядування через неї ніхто не відміняв. Тому на Херсонщині навіть у лікарнях, які мають статус опорних для лікування хворих на COVID-19, відкриваються закриті дільниця для голосування пацієнтів та медперсоналу. Так, міська лікарня Нової Каховки, де всі ліжко-місця, відведені для ковідних хворих, уже заповнені на сто відсотків (це перший такий заклад на Херсонщині) відвела під дільницю актовий зал у кардіологічному відділенні. Це окреме приміщення, де коронавірусних пацієнтів немає – вони зосереджені в інфекційному відділенні.

У міській клінічній лікарні імені Тропіних Херсона, де з 160 «ковідних» ліжок уже зайняті 70, також відвели під виборчу дільницю окрему будівлю із актовим залом. Туди пацієнтам, у яких діагностували COVID-19, доступу не буде. Натомість спеціально відібрані працівники виборчкому, котрі пройшли навчання й отримали ізолюючі костюми, зможуть організувати волевиявлення в палатах, запевнив генеральний директор лікарні імені Тропіних Леонід Ремига.

Місце під закриту виборчу дільницю відвели і в обласній інфекційній лікарні, яка приймає хворих із коронавірусом чи не з перших днів епідемії. Та її робота досі не організована, дивується керівник закладу Володимир Мітковський. Мабуть працювати у виборчкомі «на передньому краї» боротьби з коронавірусом охочих підшукати важко.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.Херсонцы
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ