16:51 - 14.11.20

З початку виборчої кампанії до поліції Херсонщини надійшло 487 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

З початку виборчої кампанії до поліції Херсонщини надійшло 487 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавстваВідповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних веб-сайтах попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.
У період із 5 вересня по 14 листопада 2020 року загалом надійшло 487 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.
Усього органами поліції складено 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 29 кримінальних проваджень: 20 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 9 – пов’язаних з виборчим процесом.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ