09:32 - 17.11.20

Створення безпечного освітнього середовища: з початку року на Херсонщині ювенальні поліцейські склали 20 протоколів по булінгу

Створення безпечного освітнього середовища: з початку року на Херсонщині ювенальні поліцейські склали 20 протоколів по булінгуНа минулому тижні працівники ювенальної превенції поліції Херсонщини виявили два факти булінгу в навчальних закладах Бериславського району та у Херсоні.
До поліції звернулись батьки учня 6-го класу однієї із загальноосвітніх шкіл Бериславського району. Вони повідомили про цькування їх сина однокласником. Потерпілий хлопчик повернувся додому зі школи у пригніченому стані та жалівся на біль у руці. Батьки побачили, що у дитини опух палець. Хлопчик пояснив, що однокласник ображав та штовхав його, в результаті чого хлопець впав і вдарився рукою. У ситуації розбирався працівник ювенальної превенції Бериславського відділу поліції.
Правоохоронець поспілкувався з потерпілою стороною, однокласниками хлопчика, кривдником та його батьками. Всі діти жалілися на поведінку кривдника, який насміхається над однолітками, штовхає всіх, забирає речі та висловлюється нецензурною лайкою. Втім, у матері цього хлопчика своя позиція. Вона вважає, що це інші діти ображають її сина, тому він агресивний. Вчителі, соціальний педагог та психолог підтвердили, що неодноразово проводили виховну роботу з хлопчиком, але він не виправляє свою поведінку. Працівник ювенальної превенції склав у відношенні матері малолітнього кривдника адміністративний протокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Жінці порадили звернутися до дитячого психолога для корекції поведінки сина.
Жертвою булінгу став і учень 5-го класу однієї з херсонських шкіл. В поліцію звернулося керівництво навчального закладу із повідомленням, що 11-річний учень ображає однокласників. Хлопчик плюється у дітей, висловлюється нецензурними словами, штовхає, забирає речі і не повертає. Бесіди з кривдником та його батьками ні до чого не призвели. Для вирішення цієї ситуації у школі зібралася комісія за участю працівника ювенальної превенції, вчителів, соціального педагога, психолога та батьків дітей. Факт булінгу підтвердився. У відношенні матері хлопчика поліцейські склали адміністративний протокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» КУпАП. Жінка погодилася водити сина до психолога для корекції поведінки сина. Ювенальні поліцейські, у свою чергу, теж проводитимуть з хлопцем виховну роботу.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ