10:41 - 18.11.20

З початку року на Херсонщині поліцейські склали майже тисячу протоколів на батьків за неналежне виховання дітей

З початку року на Херсонщині поліцейські склали майже тисячу протоколів на батьків за неналежне виховання дітейЯк повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Виталий Сайфутдинов, працівники поліції постійно проводять заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дітей, попередження скоєння ними та стосовно них правопорушень. В зоні особливої уваги – родини, що опинились у складних життєвих обставинах та надання їм необхідної допомоги.
Аби своєчасно виявити негативні явища в таких сім’ях, ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей регулярно відвідують родини, перевіряють побутові умови, психологічний та фізичний стан дітей, а також виконання батьками своїх обов'язків.
Так, за 10 місяців цього року інспектори ювенальної превенції перевірили майже 1️⃣4️⃣0️⃣0️⃣ неблагонадійних родин, склали 9️⃣5️⃣4️⃣ адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», 1️⃣5️⃣0️⃣ протоколів – за вчинення домашнього насильства, 1️⃣8️⃣ дітей було вилучено з родин через вкрай неналежні умови проживання та виховання, 2️⃣0️⃣1️⃣ дитина набула статусу позбавленої батьківського піклування.
Лише за добу у Горностаївському районі та у передмісті Нової Каховки ювенальні поліцейські виявили 2 факти неналежного виконання батьками обов’язків по догляду за дітьми.
✅ У Горностаївському районі ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей відреагували на повідомлення лікарів, що місцева жителька не приводить на огляд та процедури свого 11-річного сина, який має вроджену хворобу і потребує лікування. Під час візиту до родини жінка знаходилася у стані сильного алкогольного сп’яніння, поводилася агресивно та неадекватно. Її діти, 11-річний син та 9-річна донька, були голодні та налякані. Коли їх мати протверезіла, то пояснила, що нещодавно помер її чоловік і вона досі не може оговтатися від горя. Саме тому вживає спиртні напої. Сусіди розповіли, що у цій родині і раніше виникали скандали, збиралися сумнівні компанії. Але після смерті чоловіка жінка почала зловживати алкоголем і занедбала дітей.
Під час огляду будинку поліцейські не виявили продуктів харчування, скрізь був безлад та бруд. Зважаючи на стан матері та загрозу здоров’ю її сину та доньці, поліцейські вилучили дітей і помістили їх на обстеження в лікарню. У відношенні жінки складені адміністративні протоколи. Їй дали термін для виправлення ситуації та приведення будинку до ладу. Лише після виконання всі
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ