18:55 - 29.12.20

У Херсоні жінка отримала протокол від поліції за побиття дитини

У Херсоні жінка отримала протокол від поліції за побиття дитини. Про це повідомили у головному управлінні НП регіону.

Жертвою домашнього насильства з боку матері стала 12-річна дівчинка. Родина проживає у гуртожитку і поліцію викликали сусіди, яких налякали крики дитини й дорослих.

На місці у ситуації розбиралися працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. З’ясувалося, що 41-річна жінка фізично виховувала свою доньку через сімейний конфлікт. Зі слів матері, донька не хотіла допомагати їй по господарству та постійно дивилася телевізор. Потім у суперечку втрутився співмешканець жінки і вимкнув телевізор. Розпочався конфлікт між усіма членами родини, крики і взаємні образи.

Жінка вдарила доньку ременем. Зі слів дівчинки, мати також завдала їй психологічної травми. Жінка сказала дитині, що жалкує про її народження і не бажає мати таку доньку. Поліцейські заспокоїли дівчинку. Після бесіди з усіма членами родини у відношенні жінки був складений адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» КУпАП. Ця родина і раніше потрапляла у зону уваги правоохоронців, коли жінка робила хибні виклики в поліцію, а по прибуттю правоохоронців на місце нічого не могла пояснити.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ