09:48 - 14.01.21

Священник закликав херсонців не брати участь у масових заходах

Хесонський священник Андрій Калита звернувся до вірян з проханням не брати участь у цьогорічній Хресній Ході.

Зокрема він написав у соцмережі:
"Про Хресну Ходу в день Хрещення Господнього: слово як священика та депутата!
Минулого року я перехворів Covid-19! Чи легко це було? Зовсім ні - втрата нюху, після третьої ночі твоє тіло прокидається від болю, що тебе пронизує, і ти п’єш таблетки. Два тижні ти живеш замкнений і повністю ізольований. Кожного ранку як нове життя, із новими можливостями і розумінням того, що треба виправити в житті.

Навіщо ми прийшли на цю Землю? Змінити стан своєї душі. Дати нашій душі можливість перейти від споглядання у стан Творення.

Я прошу цього року всіх віруючих утриматися від різного ходу ходів у день Хрещення Господнього. Творцю Вашу присутність на ході не потрібна, для Вашого спасіння це не має жодного відношення, але це може вплинути на стан Вашого фізичного здоров’я. Вірус сильний, і він може вплинути на те чи Ви виконаєте своє призначення на землі.

Ви маєте можливість побути на служінні, із дотриманням усіх засобів безпеки, використанням масок та дотриманням дистанції. Ви можете взяти водичку в храмі, коли немає скупчення людей, і радіти життю.

Одразу відповім тим, хто захоче дорікнути мені у відсутності Віри. Я люблю Бога, довіряю Йому, Він для мене Батько, Брат і Товариш, з яким я іду по житті.
Прошу моїх братів єпископів, священиків, усіх віруючих бути відповідальними. Не спокушайте Бога. Пам’ятайте про заповідь «Не вбий». Ви сьогодні заради обряду хресної ходи, окроплення святою водою чи купання в річці можете стати причиною захворювання або, не дай Бог, смерті людей, які ще не до кінця виконали своє призначення на землі. І їхня душа не здійснить свого призначення.

Сьогодні лікарня нашого міста заповнені. Наші героїчні Медики роблять все, щоб наші люди отримали зцілення.

Давайте допоможемо разом здолати цю ситуацію. Для Бога кожне життя і душа мають безцінне значення.

Пройдуть ці часи, і ми зможемо робити те, до чого звикла наша душа. Зможемо разом купатися, обіймайтися та радувати один одного.
Будьте Благословенні!

Будьте здорові!

/Настоятель храму святої Олександри ПЦУ,депутат, секретар постійної комісії з питань гуманітарної політики,медицини,освіти,культури,молодіжної політики та спорту,законності,депутатської діяльності,свободи слова та запобігання корупції./".
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ