10:50 - 24.02.21

На Херсонщині поліцейські обговорили питання співпраці з керівниками громадських формувань

За ініціативи керівництва Національної поліції України впродовж лютого поточного року на базі територіальних підрозділів обласного главку поліції з керівниками місцевих громадських формувань проводились тематичні семінар-наради, за результатами яких був опрацьований алгоритм спільних дій в забезпеченні безпеки жителів Херсонщини.

На Херсонщині поліцейські обговорили питання співпраці з керівниками громадських формувань


Під час зустрічей присутні обговорювали питання щодо надання практичної допомоги поліцейським у патрулюванні населених пунктів, здійснені охорони публічного порядку під час масових заходів та вжиття інших превентивних заходів, спрямованих на профілактику скоєння правопорушень, розшук зниклих дітей або сприяння в оперативному розкритті злочинів.

За словами начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслава Шинкарьова, громадські формування постійно допомагають поліції в охороні публічного порядку. На сьогоднішній день на території Херсонської області функціонує 58 громадських формувань, до складу яких входить близько 1500 чоловік. В минулому році за участі членів формувань були розкритті 1158 кримінальних правопорушень та припинено і задокументовано понад 900 адмінправопорушень. Крім того члени громадських формувань понад 2, 5 тисячі разів залучалися в рейдові COVID-патрулі та до проведення інших профілактичних заходів із відпрацювання населених пунктів.Залучення населення до забезпечення публічної безпеки і порядку та профілактики правопорушень є дієвим способом зменшення масштабів поширення злочинності та поліпшення криміногенної обстановки.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ