15:49 - 01.04.21

В межах Херсонської області розпочався навігаційний період

З 1 квітня 2021 року в межах Херсонської області розпочався навігаційний період для маломірних (малих) суден. З метою дотримання вимог чинного законодавства України та недопущення правопорушень правил прикордонного режиму, Херсонський прикордонний загін нагадує, що судновласники, судноводії, а також особи які відповідальні за експлуатацію маломірних суден та плавзасобів, зобов’язані дотримуватися визначених законодавством правил.

В межах Херсонської області розпочався навігаційний період


Ці норми є обов’язковими для виконання всіма юридичними та фізичними особами, які здійснюють утримання та переміщення плавання маломірних суден на внутрішній водних шляхах у межах Херсонської області.

Виходити на воду та інші водні об’єкти в межах контрольованих прикордонних районів промисловиками і любителям дозволено лише з відкритих пунктів базування. Окрім того, маломірні судна протягом 24 годин з часу прибуття у контрольований прикордонний район повинні бути поставлені на облік їх власниками в адміністрації найближчої пристані, причалу або пункту базування.

За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність за ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У зв’язку з чим, керівництво Херсонського прикордонного загону звертається до мешканців з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства України з прикордонних питань.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ