19:37 - 05.04.21

Рада підприємців при міському голові Херсона обрала собі керманича

Сьогодні, 5 квітня, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв та заступниця міського голови Оксана Рукавішнікова обговорили з підприємцями подальшу співпрацю.

До складу Ради підприємців увійшли понад 20 представників великого, середнього та малого бізнесу. Більшістю голосів вони обрали собі сьогодні за очільника Олександра Максименка – голову Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Херсонській області.

Рада підприємців при міському голові Херсона обрала собі керманича


«Рада підприємців має стати стабільною робочою одиницею, міцним зв’язком між функціонерами підприємницької діяльності та міською владою. Я чекаю від Ради реальних дій і практичної допомоги місту. У чому вона може виражатися, ми визначимося протягом цієї зустрічі. Цікаво почути ваше бачення нашої співпраці», – розпочав зустріч міський голова Ігор Колихаєв.

Рада підприємців при міському голові Херсона обрала собі керманича


Тож, після формальностей установчого засідання – обрання голови, його заступника та секретаря Ради, підприємці перейшли до обговорення співпраці. Поряд з іншим вирішили, що збиратимуться раз на два тижні з конкретними для обговорення та прийняття рішень пропозиціями.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ