19:42 - 15.10.21

З 15 жовтня Херсонщина перейшла у червоний рівень епідемічної небезпеки – поліція посилює превентивні заходи з недопущення поширення COVID-19

Сьогодні у п’ятницю, з 00 години 00 хвилин 15 жовтня 2021 року Херсонська область перейшла до «червоної зони» карантинних обмежень, пов’язаних з вірусом COVID-19. Тому поліція посилила контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та принципово реагуватиме на порушення встановлених карантинних правил.

З 15 жовтня Херсонщина перейшла у червоний рівень епідемічної небезпеки – поліція посилює превентивні заходи з недопущення поширення COVID-19


За словами заступника начальника обласної поліції Дениса Захарченка, посилення превентивних заходів направлене на захист жителів та гостей області від зараження вірусом та не допущення його подальшого поширення. Отже, COVID-патрулі більш принципово перевірятимуть дотримання карантинних норм в громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводитимуть роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів. Якщо громадяни будуть свідомо порушувати карантинні обмеження та категорично відмовлятимуться виконувати законні розпорядження працівників поліції – правоохоронці реагуватимуть жорстко та притягуватимуть їх до відповідальності.

З початку жовтня поліцейські Херсонщини склали 818 адміністративних матеріалів за ігнорування карантинних обмежень. З них 17 протоколів були оформлені за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. Також, за категоричне відмовлення одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті, поліцейські винесли громадянам 801 адміністративну постанову. Наразі цим правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Поліція Херсонщини звертається до громадян: «Пам’ятайте! Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного! Неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту, уникайте місць скупчення людей. При перших проявах хвороби залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких»!

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ