18:18 - 14.02.21

SOS!!! ПРИВАТНІ ВИКОНАВЦІ!!!

Розділ 1
“ ЄДИНИЙ ПРАВОВИЙ ЦЕНТР” при підтримці Інформаційної агенції “ТАВРІЯ NEWS” хоче провести серію пресс-релізів по висвітленню правоздатності інституту приватних виконавців в Україні!!!
Звернемося до історії. Коли на території Самостійної незалежної держави Україна була взагалі створена Виконавча служба??? Яка мета цієї організації???
24 березня 1998 року Президент України Л. Кучма підписав ЗУ “Про державну виконавчу службу” . Тому всі українці , які мають проблеми с цією установою, мають бути вдячні саме цьому Президенту України!
Завданням державної виконавчої служби було своєчасне, повне і неупереджене, примусове виконання рішень судів та інших органів . Входила ця структура до Міністерства юстиції України.
Згідно ст.6 Конституції України державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.
Згідно ст. 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі конституції гарантується.
Отже, в Міністерстві юстиції України було створено структуру – Державну Виконавчу службу (орган виконавчої влади).

Після перемоги Революції Гідності у 2014 році –коли народ України мав сподівання на краще життя, політичні вигоди отримали зовсім інші люди, яким було нецікаво краще життя народу України!!!
2 червня 2016 року Президент України П. Порошенко підписав ЗУ “Про виконавче провадження” № 1404-VIII та ЗУ “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів” № 1403-VIII.
Цими Законами було введено в Україні інститут приватних виконавців – тобто виконавча влада була передана у приватні руки!!!
Всі депутати, які голосували за ці Закони, голосували за повалення Конституційного ладу в Україні!!!
Шановні громадяни України!!!
Просимо Вас, якщо до Вас звертаються приватні виконавці чи відкрито провадження приватними виконавцями на будь-якій стадії виконавчого провадження звертайтеся до суду для захисту Ваших Конституційних прав та не беріть участі в поваленні Конституційного ладу в Україні!!!
Ми продовжимо розповіді про роботу цього цікавого органу влади в наступних розділах!!!
Слідкуйте за нашими новинами!!!
“ЄДИНИЙ ПРАВОВИЙ ЦЕНТР” Інформаційна агенція “ТАВРІЯ NEWS’’

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.