18:13 - 14.10.14

Зачем Херсонской ОГА Управление экономики без экономики

В Управлении экономики, или как там оно правильно называется, работает 65 (шестьдесят пять) человек. Вот только я никак в толк не возьму – что там делают все эти люди?

Зачем Херсонской ОГА Управление экономики без экономики


Понятно, когда заместителем губернатора был Анатолий Хоменко, работать приходилось всем, и немало. Поскольку в общей сложности он привлёк ни много, ни мало – около 10 000 000 000 гривен инвестиций. С его уходом все инвестиционные проекты сдулись.

Иностранные делегации уже года полтора - два как не приезжают в область по причине того, что им тут просто нечего делать. Был конечно интересный момент. На так называемый инвестиционный форум Костяк в арабского шейха нарядил одного из своих заместителей. Прикол был, когда к тому подошла журналистка и решила задать вопрос. Тот просто вскочил и убежал.

В орготделе Управления экономики числятся 6 человек. Короче все они то решают кроссворды, то пишут какие- то филькины программы стратегического развития.

По оценкам профессионалов, сегодня там нужно максимум 3 (три) человека отвечать на письма из Киева.
А между прочим, в горисполкоме тоже работают более 400 человек, в ХОГТРК – более 300.

Лафа людям. Как сказал милиционер в одной хорошей книге: «Лыгко и прыятна быт добрим за щот гасударства»

Владимир МАРУС

Метки к статье: Херсон война ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Виталик

19:14 - 14.10.14

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
Им тоже семьи нужно кормить.
<
HUNTER

08:12 - 15.10.14

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
Марус, ты уже Хоме служишь? А сколько Хома скомуниздил, а?
<
Іван

11:44 - 15.10.14

Информация к комментарию
 • Группа: Гости
 • ICQ:
 • Регистрация: --
 • Статус:
 • Публикаций: 0
 • Комментариев: 0
Шановний Володимир!
Пишу Вам як безпосередньо як частка цієї стуктури:
1. З Ваших слів: «Управлении экономики, или как там оно правильно называется» це до вашого відома давно Департамент економічного розвитку та торгівлі.
2. Що стосується «супер знаючої» людини в процесах економіки Хменка та його плодів для області це сміх та й годі. По-перше, роботи було дійсно багато, але потрібно зробити наголос якої. Все на той час Головне управління тільки і робило те, що йому писало тупі виступи у форматі для дебіла. (Доброго дня, сьогодні ми зібрались тут, слово надається…. і талі і таке інше). Ця людина без папірця не могла зв’язати два слова до купи, а читала взагалі по складах, всі хто були дотичні до процесу згорали від сорому за все це дійство.
По-друге, щодо інвестицій залучених в економіку області хочеться пояснити той факт, що в економіці є процес запізнення результатів. Іншими словами той відсоток будь якого приросту/падіння в економіці в тому числі інвестиції зовнішнього характеру так і капітального можливо відчути в рамках короткострокового періоду, а саме від 3-5 років. Іншими словами, те що відбувся приріст інвестицій запорука абсолютно не цієї команди, а тим більше не Хоменка. Також хочеться зауважити звідки ця цифра і як її було проконвертована на гривню, по якому курсу і так далі і тому інше.
Що стосується інвестицій сьогодні, то тільки недалека по суті людина не знає, що в умовах постійної загрози війни в якій опинилась Херсонська область, мова не йдеться не те що про прямі іноземні інвестиції, а взагалі хоча б про завантаженість промислових потужностей бодай на третину від запланованих.
По – третє, реально його робота була направлена в зворотному напрямку від залучення інвестицій, буквально за два – три місяця перед кінцем року надійшло два листа від суб’єктів з іноземними інвестиціями, в яких було ясно сказано, що вони були вимушені вилучити свої потужності з Херсонської області і перенести їх в Миколаївську область, причина ясна була як день і ніч.
І останнє четверте, що стосується видатного КВАЗІ ЕКОНОМІСТА. Ця людина мало того, що погано знала економіку, читала по складах написаний йому текст, так як людина викликала відразу у більшості його підлеглих, бо відношення його до них було як до худоби та ще вибачте нижчої породи. Замість нормальних людських відносин він лише вкривав матом і кричав.
Хотілось Вам нагадати, що ця біла і пухнаста людина зібрала віх свої підлеглих в актовому залі (а це не тільки економіка) і пресувала вступати в ПР. Свідків було багато. Цей його виступ мабуть був єдиним коли він виступав не по написаному, а від себе. ЖАЛЮЖІДНЕ ВИДОВИЩЕ!

3. Хочеться задати питання Вам як автору, що це за експерти та спеціалісти які замінили 62 особи на максимум 3. Об’єм роботи такий великий у кожного з нас, це просто маячня. І до того доводимо до відома, що бувають ситуації, що працюємо і після 18-19.00 при зарплаті нижче ніж середня по області мінімум на 300-400 грн.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ