08:03 - 26.03.15

Херсонським комунальникам наче «пороблено»

Вже вкотре дивуюся з херсонських комунальників. Звичайно ж, до їхньої роботи у херсонців є багато претензій. Але як людина, що живе за принципом «что вижу, то пою», не можу не сказати й про позитивні зрушення. Читать здесь...

Херсонським комунальникам наче «пороблено»


Так, тільки – но минулося ошелешення від побаченого на вулиці Декабристів і біля колишньої «Більшовички», тобто почали прибирати вулиці, до того ж досить ретельно, як нагодилася нова «халепа».

Вже пізно ввечері, але ще було світло, на вулиці Перекопській, біля парку чи то то Леніна, чи то Міського, побачив одразу дві величезні помаранчеві машини, що прибирали сміття.

Можливо ще не все так, як треба, може потрібно те робити із зрошенням, водичкою щоби бризкало, але й те вже шокує. Воно таки прибирається. Так і кортить вигукнути: «А всьо – таки оно вєртится»

Тож і територія парку досить охайно й чисто прибрана. Звісно, те що там руїни, металобрухт, кругом стирчить арматура й суцільні «пивняки», навіть там де дитячі атракціони, то дуже погано, але вже не є компетенція комунальників.

Бо ще віднедавна там кругом стирчали мов ліс величезні сухі будяки. Можна було чи партизанити, чи жирафів розводити, ніхто б і не помітив. А тут…

Як то кажуть ті кляті москалі – «мєлочь, а приятно»

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон война ЖКХ коммуналка мусор ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ