17:51 - 22.07.16

Херсон радіє, бо Гройсман заявляє про кінець початку боротьби з корупцією

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про те, що в країні «починає приходити кінець корупції» (пряма мова). Про це він заявив 21-го липня, під час семінару для регіональних ЗМІ.

Херсон радіє, бо Гройсман заявляє про кінець початку боротьби з корупцією


За його словами, створення всіх антикорупційних законів, результати роботи всіх антикорупційних організацій є незворотнім початком у боротьбі з корупцією в державі в цілому. Та головне, що ця робота почалася і вона виконується доволі успішно. Тобто скоро всій тій корупції жаба цицьки й дасть.

Мені, як керівнику ОО «За Президента України, дуже б хотілося побачити, як корупція, мов міфічна гідра, сконає в нерівній боротьбі з Державою, КК та Законом. Але досі бачу лише повнісіньке торжество не просто корупції, а тотальної, всебічної, такої, що для «некорупції» немає й жодної найменшої шпаринки.

Дуже би хтів вздріти хоч якийся, най мізерний, хоч мікроскопічний, але реальний крок конкретної боротьби з конкретною корупцією. Маю нестримне бажання побачити хоч невеличкого, хоч якогося пуцверінька від корупції, що його покарано, а не міфічних «блям – блямчиків», як казав Тарапунька.

Слава Україні

Володимир МАРУС

Метки к статье: Херсон война гройсман коррупция ХОГА народ Крым Россия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *