16:59 - 11.01.12

Храм на честь Касперовської Богородиці запрошує всіх охочих помолитись про прощення гріха дітовбивства

Одинадцятого січня Православна Церква згадує Віфлиємських немовлят, які загинули замість Христа, а тому вважаються першими мучениками. За переказами їх було 14 тисяч. Ірод злякався, що може втратити свою владу, адже мав народитись Цар Юдейський, і наказав своїм воїнам вбивати всіх хлопців від двох років і менше, що жили у Віфлиємі.


Скільки часу минуло з тих пір, а цей епізод історії не перестає вражати. Вбивство маленьких беззахисних дітей, заради комфортного життя, яке ставиться вище будь-яких не просто духовних, а й елементарних моральних законів. Вчинок Ірода лякає своєю жорстокістю, проте чимало людей і сьогодні продовжують робити так, як він, захищаючи і підтримуючи право на аборт. Різниця тільки в одному – цар-дітовбивця розправився не зі своїми дітьми, тоді як деякі жінки сміливо жертвують невинним життям, яке забилось у них під серцем.


Гріх аборту вважається одним з найтяжчих і вимагає покаяння протягом усього життя, Церква дає таку можливість. Храм на честь Касперовської Богородиці та й усі храми Православної Церкви запрошують всіх охочих разом помолитись про прощення цього гріха, а також про те, щоб попередити дітовбивство.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ