20:52 - 01.11.12

Навіщо Нам такі депутати?

Як у гарному українському прислів’ї: «Бачили очі, що купували…». Ось і ми вже впродовж двадцяти років «купуємо, купуємо», а таке відчуття, що потрапили на якийсь склад бракованої продукції, де, куди оком не глянь, яку «річ» руками не помацай, результат буде один - «НЕПОТРІБ».
Навіщо Нам такі депутати?

Ось майже така ситуація і з депутатами, яких ми обираємо впродовж цього часу, хоч у Верховну Раду, хоч у обласну, хоч у міську, хоч у районну. Які вони красномовні на обіцянки під час передвиборних перегонів, як вони із шкури лізуть, намагаючись нам сподобатись, підкупити нас не тільки словами, але і «гречкою», грошима. А ми сприймаємо такі речі як виборчу данину, хоча всі знаємо, що це протизаконно, а потім… «хоч трава не рости».

Але дуже скоро наші ілюзії, щодо «вдалого» вибору, розвіються як вранішній туман і ми вже всім своїм єством відчуваємо, що нас вже вкотре «відкомуніздили», «відкучмили», «відтимошенили», «відянуковичили». Байдуже, яка політична сила складає більшість у будь-якої раді, результат майже завжди однаковий – депутатам начхати на людські потреби, начхати на права пересічного українця, начхати на саму неньку Україну.

Ви тільки подивіться, «хто», з яким, явно не «українським рилом», брутально намагається дотягнутися, доповзти до «дармового пойла» у вигляді депутатських пільг, коштів державного бюджету та інших «владних ласощів». Чому ж ми потім дивуємося, що гроші мільярдами перераховуються за кордон, в офшори… Навіть комуністи захищають «кіпрські офшори», переконуючи нас з вами і «відбілюючи» себе, що на Кіпрі буцімто при владі соціалісти. Сміх та й годі!
Навіщо Нам такі депутати?
А ось тобі, дорогий читачу, херсонський приклад. Вже три місяці прості херсонські сім’ї Ізотових і Вахових , разом з дітьми живуть у наметах біля міської ради, так як їх брутально вигнали на вулицю з їхніх домівок, завдяки різноманітним шахрайським заходам. В цьому приймали безпосередню участь і суди, і міліція, і прокуратура, і державна виконавча служба. Таким станом речей у нашій державі вже мало кого здивуєш, але, особисто мене, обурює той факт, що 75 депутатів Херсонської міської ради навіть пальцем не поворухнули впродовж цього часу, щоб якимось чином допомогти цим сім’ям в їх нелегкій боротьбі за справедливість. Таке враження, що через завтрашній «замерзлий» труп(не дай Господь!) когось з мешканців наметів, міський депутат, мер Херсона переступить, навіть не зупинившись на шляху до Верховної Ради.

Всенародна Ганьба та Презирство всім депутатам міської ради!

О.І. Середа

Метки к статье: вибори депутати Херсон родина Ізотови совість

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ